Paris zarobi na więzieniu

Dziedziczka hotelowej fortuny już wkrótce zamieni luksusowe fatałaszki na więzienne drelichy za jazdę autem po pijaku. Ale Paris Hilton nie jest z tego powodu smutno. "Blond ikona tej dekady" - jak ma w zwyczaju siebie nazywać, planuje wydać swoje wspomnienia zza krat i nieźle przy okazji zarobić.


Już piątego czerwca za Paris Hilton zatrzasną się bramy więzienia w Los Angeles. Wtedy ta wyfiokowana i rozpieszczona miliarderka weźmie się ostro za pisanie swoich wspomnień z więzienia. Po co? Żeby zarobić oczywiście. Pamiętnik Paris prosto z ciupy ma się ukazać jeszcze w tym roku.

 

Mamy nadzieję, że Paris wspomni też w nim o party jakie urządzili jej znajomi, przed pójściem do zakładu karnego. Podobno nieźle się działo.

Więcej o:
Komentarze (11)
Paris zarobi na więzieniu
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  0

  nikt nie może być ponad prawem nawet fortuna nie pomogła wszystkie rozpuszczone gnoje powiń tak kończyć nie 40 dni tylko 400 może

 • Gość: Gość

  0

  ja tego nie kupie :P

 • Gość: Gość

  0

  Dla mnie Paris jestpusta i rozpuszczona.

 • Gość: Gość

  0

  ZYDOWKA W WIEZIENIU A TO DOBRE

 • Gość: Gość

  0

  paris to pi.. bogata rozpuszczona przez tatusia, powinna zdechnąc w tym wiezieniu albo chociaż przejsc taką szkołe ze popamięta =]

 • Gość: Gość

  0

  Paris jest bogata ale wcale nie jest miliarderką ani też dziedziczką hotelowej fortuny, nie takie to proste. Musi sama o siebie zadbać, co dziwnego, że chce sobie dorobić kilka drobnych milionów w związku z odsiadką w pierdlu? Ziarnko do ziarnka i uzbiera się miarka... wiadomo.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX