Pete Doherty za kratkami

Narzeczony brytyjskiej modelki Kate Moss spędził kilkanaście godzin w areszcie po tym jak został przyłapany z kilkoma działkami kokainy. Wpadł podczas kontroli drogowej - nie mógł się powstrzymać przed szybką jazdą. Prawdziwe zaskoczenie.

 

Nie pomogły tłumaczenia i błagania, żeby go puszczono. Funkcjonariusze od razu zakuli go w kajdanki i odprowadzili na komisariat. W czerwcu ma się odbyć w tej sprawie rozprawa, Pete nie posiedzi jednak w więzieniu. Już następnego dnia po całym zdarzeniu adwokat artysty przekonał sędziego, by ten wypuścił jego klienta za kaucją.

 

Sąd sądem, ale co na to Kate Moss? Supermodelka podobno ma już dosyć wybryków swojego niesfornego narzeczonego, który co prawda flirtuje z odwykiem ale jak widać bez skutku. Według niektórych źródeł Moss planuje zerwać zaręczyny z piosenkarzem. Na to czeka już Paris Hilton - razem tworzyliby w końcu świetną parę. Wiadomo - znakomici wokaliści, światowe gwiazdy estrady, charyzmatyczni bohaterowie młodzieży. No a teraz jeszcze epizod w więzieniu. Nic tak nie łączy jak wspólne doświadczenia.

 

Poza tym Pete potrafi się naprawdę dobrze bawić - nawet ketchup stanowi dla niego inspirację.

 

Więcej o:
Komentarze (10)
Pete Doherty za kratkami
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  0

  doherty z paris? jakiś żart?

 • Gość: Gość

  0

  pete jest swietny.jak dla mne jest zaraz po kurcie jako artysta rockowy.jest the best

 • Gość: Gość

  0

  pete to geniusz jest naprawde dobry

 • Gość: Gość

  0

  ja pierdole!!!on cudnie śpiewa!!!wara od niego!!!!!!nie porównujcie go kurwa do tej puszczalskiej dziwki Paris Hilton która nie wie nawet ile razy dała się bzyknąć!!!!!jebana kurwa dupodajka z niej coś jak nasza polska Doda!!!!!a Pete JEST CUDOWNYM CZŁOWIEKIEM!!!!!!!!!!WARA OD NIEGO!!!WONT!!!! PETE JEST BOOOSKI!!!TWORZY PIĘKĄ MUZYKE!!!a ta puszczalska dziwka zabłysneła kurwieneim się z sławnymi gwiazdami ekranu...wychodzi z założenia że trzeba się lansować-byle jak ale trzeba!!co za ścierwo!!!!!! DOHERTY JEST WSPANIAŁYM CZŁOWIEKIEM!!!koooocham go:*:*:*:*:*jest boski:*:*:*:*

 • Gość: Gość

  0

  ten facet niedługo zaćpa się na śmierć

 • Gość: Gość

  0

  z calym powazaniem dla szanownej redakcji - kto jak kto, ale pete to akurat POTRAFI SPIEWAC i jest naprawde niezlym muzykiem. porownanie do paris H swiadczy o kompletnej ignorancji ;/ jestem zazenowana ;/

 • Gość: Gość

  0

  fajny facet z niego

 • Gość: Gość

  0

  a kto qwa jest?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX