Na blogach napisali: Britney wróciła na 14 minut

No i odbył się szumnie zapowiadany występ Britney Spears. Piosenkarka wykonała pięć swoich hitów, miała fajną perukę i krótką spódniczkę. Tak więc Britney wróciła i ma już w planach kolejne występy.

 

Scarlett Johansson śpiewa! Ale okazuje się, że bardzo źle. Robiła tylko chórki, a i tak sobie nie poradziła. W końcu nie każdy jest Alfą i Omegą.

 

Sex-tape'y to bardzo opłacalny biznes. Kim Kardashian dostanie 5 milionów dolarów odszkodowania od firmy, która puściła jej debiutancki filmik w świat.

 

Courtney Love wyprzedaje rzeczy Kurta Cobaina. Wszystko przekaże na cele charytatywne. Nawet zysk z piżam, w których często chodzi.

 

Kilku przyjaciół, najbliższa rodzina i jakaś mała wysepka na morzu. Tak wygląda wymarzony ślub Kirsten Dunst. Na razie tylko marzy, bo do małżeństwa się jej jeszcze nie spieszy.

 

 

 

 

 

Możecie go nie lubić, możecie się z niego śmiać ale faktem jest, że to niebywale utalentowany człowiek. Prawdziwy Alfa i Omega!

 

 

Więcej o:
Komentarze (8)
Na blogach napisali: Britney wróciła na 14 minut
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  0

  może być

 • Gość: Gość

  0

  Gartuluję Brit =]

 • Gość: Gość

  0

  Courtney chodzi, bo przecież Kurt nie żyje. W jego chodzi piżamach

 • Gość: Gość

  0

  chyba w których często "chodziŁ" a nie "chodzi".... :P

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz -1

  GŁUPIA LOVE!!! nie ona wcale nie zleciła zabójstwa Kurta! on po zazyciu ilości kokainy trzykrotnie większej od śmierci, założył rękawiczki, strzelił sobie kulke w łeb, po czym schował broń tak zeby jej nie znaleźli, zamknął się od zewnątrz w pokoju, spalił rękawiczki i umarł.
  Oczywiście, to wiarygodne.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX