Victoria Beckham - mówią na nią "niezła zdzira"

Mówią tak na nią osoby pracujące przy jej amerykańskim reality show. Była gwiazda Spice Girls mocno zirytowała i wciąż irytuje ekpię stacji NBC, która realizuje jej nowy program, związany z przeprowadzką państwa Beckham do Stanów Zjednoczonych.

 

Jej aroganckie i gwiazdorskie zachowanie wyprowadziło z równowagi niejednego członka ekipy. Jeden nie wytrzymał i sprzedał prasie parę nowinek:

Ona jest bardzo pewna siebie i nie jest zbyt miła. Jest wymagająca i opryskliwa. I jest też niekulturalna dla swoich asystentów. Ludzie podchodzą do niej i mówią ''Witaj w Ameryce'', a ona nawet się nie zatrzymuje, by z nimi porozmawiać. Program, który właśnie realizujemy, ma z niej zrobić gwiazdę w Stanach Zjednoczonych, ale tak się na pewno nie stanie. W programie wyjdzie na jaw, że jest niezłą zdzirą. Tak naprawdę nikt nie wie, co zrobić, by show był interesujący. Ona jest bardzo nudną osobą, a do tego odrzuca każdą propozycję i dobre rady dyrektorstwa.

Czyżby woda sodowa uderzyła do głowy? Pieniądze zmieniają ludzi. Sława zmienia ich jeszcze bardziej. Victoria ma obie rzeczy i ewidentnie nie wpłynęły one pozytywnie na jej osobowość.

Więcej o:
Komentarze (124)
Victoria Beckham - mówią na nią "niezła zdzira"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  0

  jest ochydna bllle zygac az sie chce fujjjjjjjjjjjjj

 • Gość: Gość

  0

  ku...

 • Gość: Gość

  0

  zawsze lubilam wiktorie i napewno niezmienie zdania po przeczytaniu tego smiesznego tekstu.jesli kazdy bedzie wierzyl w to co uslyszy a nie bedzie mial na to konkretnych dowodow swiat zejdzie na psy....

 • Gość: Gość

  0

  Niech sie goni Scierwo. umnie szybko nauczyli by szacunku.

 • Gość: Gość

  0

  dżizes :/ jacy wy jesteście beznadziejni... :/ takie beznadziejne komentarze jak niektórzy z was pisza to tylko się zachlastać można...przykre :/ zajmijci się lepiej czymś pożytecznym jesli macie nadal takie beznadziejne, hamskie i puste w treść komentarze wystawiać :/

 • Gość: Gość

  0

  to szmata i mowia na nia słusznie

 • Gość: Gość

  0

  to szmata i mowia na nia słusznie

 • Gość: Gość

  0

  Dajcie spokój jak tak sie zachowuje to ja bym jej dała do wiwatu,zostawiła bym ją i jej wcale nie usługiwała!!:)

 • Gość: Gość

  0

  niech odda mi Dawida..t opowinien byc mój mąz a nie jej ;D HEH

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX