Pamela Anderson broni kurczaków

Pamela Anderson napisała list do niejakiego Henrika Winthera (szefa sieci rosyjskich restauracji), by opowiedzieć mu o okrutnych metodach działania amerykańskich fast-foodów.

 

Pamela, która jest gorliwą obrończynią praw zwierząt i przykładną wegetarianką, postanowiła opowiedzieć o brutalnych metodach hodowania kurczaków. Najwięcej dostało się oczywiście KFC, który to fast-food kurczakami w końcu stoi.

Tuczą kurczaki do takich rozmiarów, że dostają ataków serca, mają problemy z płucami, a ich nogi doznają częstych złamań. Potem ich gardła są podcinane, a w końcu obdziera się je ze skóry, kiedy jeszcze są przytomne.

Była gwiazda "Słonecznego patrolu" powiedziała, że będzie bojkotowała KFC dopóki nie przestaną traktować kurczaków z taką brutalnością.

 

Pamela Anderson

W ogóle Pamela postanowiła wybrać się do Rosji. Przybyła do Moskwy 18 kwietnia, by poprowadzić "MTV Movie Awards", a przy okazji opowiedzieć ludziom o praktykach amerykańskiego KFC. Przywitano ją bardzo ciepło, dzięki czemu Pamela poczuła się jak w serialu "Słoneczny patrol".

Pamela Anderson

Rosja kocha Pamelę, a Pamela kocha Rosję. Ona nie jada kurczaków i troszczy się o ich egzystencję, więc pewnie i cała Rosja przestanie teraz spożywać kurczaki. Rosji gratulujemy więc wyboru oryginalnego wzoru do naśladowania, a Pameli gratulujemy niegasnącego zapału do walki.

Pamela Anderson

Więcej o:
Komentarze (17)
Pamela Anderson broni kurczaków
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • julia rębacz

  0

  ma racje niedługo " kurczaki" to będą gatunki wymarłe i będą pod ochroną jak będą nadal je tak zabijać buuuuuuuuuuuuuuu . Wstydzę się ,że kiedyś " LIKE "kfc wstyd biedne kurczaki :[:[:[:[

 • blanka

  0

  no i bardzo dobrze zrobiła wreszcie broni ktos tych biednych kurczaczków wiem cos o tym ja sama bardzo lubie kurczaczki i kaczki zawsze chetnie opiekuje się nimi .Jak oglądam w telewizji to się włosy jeżą

 • Gość: Gość

  0

  Zawsze ją lubiłam..Pamela to równa babka..Podziwiam i szanuje ją...Fajnie ze sa jeszcze ludzie walczacy o prawa zwierzakow..Pamietajcie jezeli my im nie pomozemy nikt inny tego nie zrobi..Wiec wszystkie osoby ktora chca pomoc zwierzaka zapraszam do podpisania sie pod petycja:www.petycje.pl/2695

 • Gość: Gość

  0

  niezłe piersi ciekawe jaki numer stanika

 • Gość: Gość

  0

  przyjdz do polska.... kocham cie pamela

 • Gość: Gość

  0

  Ja bym ją łupnął i walić kurczaki ;d;d;d

 • Gość: Gość

  0

  tupik /zamknij sie

 • Gość: Gość

  0

  hehe moim zdaniem to ona ich broni bo z nich pewnie potem zrobi sobie silikon ;]

  www.506t.com

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX