Pete Doherty kończy z dragami

Wokalista i gitarzysta zespołu Babyshambles (wcześniej pełnił te same role w The Libertines) miał ostatnio rozprawę sądową. To krótkie spotkanie z wymiarem sprawiedliwości dało mu do myślenia. Narzeczony Kate Moss postanowił rzucić narkotyki i zmienić tryb życia.

 

Ludzie, którzy są mi bardzo bliscy mieli już mnie dość. Powiedzieli, że muszę wybierać między nimi, a dragami. Wiele się zmieniło przez ostatni tydzień.

Kate Moss też zwróciła uwagę Pete'owi. Postawiła mu ultimatum mówiąc, że nie wyjdzie za niego dopóki nie przestanie brać heroiny oraz kokainy. Przyjaciele, narzeczona ale przede wszystkim sędzia (sprawa dotyczyła właśnie narkotyków) wspólnymi siłami przystopowali narkotykowe zapędy Pete'a...

Pete Doherty

My się tylko zastanawiamy czy na długo?

Więcej o:
Komentarze (6)
Pete Doherty kończy z dragami
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  0

  hej nie gadajcie takich bzdetów!!!wyjdzie z tego!!!ja wam to mówię!!:)a jak ja mówię to tak będzie:);)zawsze jest tak jak mówię:);)dar przewidywania przyszłości;):*:(*a tak serio to ogromnie mu życzę z całego moojego obszernego serducha żeby wreszcie skończył z narkotykami...:*:*:*:*:* ohhhh on jest booski!!!doprowadza mnie do takiego stanu że aż mi słów brak!!(w pozytywnym znaczeniu):*:*:*:*:*;)

 • Gość: Gość

  0

  Pete 4ever!!Świetną muzykę robisz ..3mam za ciebie kciuki!! :*

 • Gość: Gość

  0

  PETE JEST SLODKI!

 • Gość: Gość

  0

  Pete jest boski! Tylko wszyscy się go czepiają bo ma sławną dziewczyne.. a może by tak coś napisać o tym, co on tworzy? Ale to niestety nikogo nie obchodzi.. Żałosne..

 • Gość: Gość

  0

  Taki ćpun nigdy z tego nie wyjdzie. Tylko unieszczęśliwia biedną Kate.

 • Gość: Gość

  0

  słaby ćpion hehe prędzej się skończy niż skończy z dragami

  www.506t.com

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX