Ałła Pugaczowa traci majątek na swojego faworyta

Rosyjska gwiazda coraz częściej pojawia się z Mikem Mironienko , który brał udział w "Fabryce Gwiazd 5", czyli rosyjskiej wersji "Idola". Złośliwi nazywają piosenkarza "ostatnim projektem Pugaczowej", ponieważ Ałła Borisowna zapowiedziała swoje odejście ze sceny kiedy skończy 60 lat. Piosenkarka postanowiła zainwestować w młodego i perspektywicznego Mironienko i jak dotąd wydała 500tysięcy dolarów, co wystarczyło na nagranie klipu "Jeśli odejdziesz teraz".

 

Tak śpiewa Ałła ze swoim faworytem:

 

 

 

Pół miliona dolarów to sporo pieniędzy, nawet jak na bogatą diwę rosyjskiej sceny muzycznej. Pojawiły się już pierwsze plotki o tym, ze Mironieniko łączy z Pugaczową coś więcej niż relacja piosenkarz - producentka.

Mironienko

 

W tych plotkach może być trochę prawdy, Ałła od dawna gustuje w partnerach ze sceny muzycznej, a ostatnio rozstała się z jednym z nich - Filipem Kirkorowem.

 

Kirkorov

Więcej o:
Komentarze (23)
Ałła Pugaczowa traci majątek na swojego faworyta
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 7

  Ałła Pugaczowa jest de best

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 6

  Nam moje oko to ta plotka wyssana jakaś z palca, przecież mówią tu o odejściu Ałły od Kirkorowa, jak ona przecież ma już nowego męza Galkina, po drugie Mironienko to tak naprawdę nieduży chłopak (chodzi mi o wiek), znacznie młodszy od Galkina, który i tak już jest o połowę młodszy od Ałły, po trzecie dla Ałły pół milona to nic, jak ona pół miliona to za jeden występ zgarnia, a w roku ma ich kilkanaście. Po czwarte info do użytkownika Wala:
  nie można używać takich słów, co by nie mówić to już nie są lata 70-te i Ałła nie ma już 30 lat, tylko prawie 60!, Co prawda cały czas ma swój temperamnt, ale pierwszej młodości już nie jest, lecz oczywiście to, z kim sypia jest jej prywatną sprawą, z drugiej strony coś w niej (oprócz kasy) musi być, że stale przyciąga młodych facetów:-)

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 5

  fajnie uslyszec piosenke po rosyjsku a Alle Pugaczowa uwielbiam sluchac nikt tak nie potrafi spiewac i dla mnie zawsze byla idolka

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 4

  chętnie pocieszę jej męża Maxima

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 4

  to raczej niemożliwe, on jest po drugiej stronie tęczy ;-)

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  Mam wielki szacunek dla Ałły.p.Wcale mnie nie pbchodzi jej życie prywatne! Obchodzi mnie jej kariera która nie gasnie i to jest ważne! Pani Ałło podziwiam talent który Pani posiada i zaqwsze bede najwiekszym Pani fanem! Pozdrawiam.

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  A jej mąż, Maksim to co? Ale przecież ona nie może jeszcze odejść.Ona się dobrze trzyma!

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  Ja się z wami zgadzam! Alla Pugachova jest najlepszą piosenkarką jak dla mnie:D Uwielbiam jej wszystkie piosenki:D Jak ktoś chce pogadać o Primadonnie rosyjskiej estrady to zapraszam na gadu:7933364

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 2

  Genialna, perfekcyjna ,profesjonalna, największa gwiazda estrady europejskiej. Niech nie wypowiadają sie CI którzy nie znają jej dorobku!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX