Hipokryzja Chylińskiej, piosenka "Załóż róż"! VIDEO

 

Kiedyś naśmiewała się z różowych panienek: "Pokaż biust będzie ładniej, pokaż biust będzie modniej".

.
Więcej o:
Komentarze (37)
Hipokryzja Chylińskiej, piosenka "Załóż róż"! VIDEO
Zaloguj się
 • mijka

  Oceniono 35 razy 19

  tez wolalam stara Chylinska, przynajmniej byla prawdziwa w tym co robi chociaz teraz okazuje sie ze to byly tylko pozory i Agnieszka zawsze skrycie marzyla aby stac sie plastik-fantastic laska. Dla mnie jej ostatnia plyta to dno i nie interesuje mnie co wyda po niej, czy wroci do korzeni czy przezyje swoje kolejne objawienie i tak tego nie kupie. A kobieca nigdy nie bedzie, meskie ruchy ma do dzisiaj chocny nalozyla najwyzsze szpilki i najkrotsza mini.

 • sansa

  Oceniono 35 razy 17

  No ale w czym tu hipokryzja? W tym, że jako małolata miała inne preferencje niż jako kobieta trzydziestoletnia? Idąc tym tropem powinno być tak, że jeśli ktoś jako małolat kochał na zabój Supermana albo Kelly Family, to już do końca życia musi ich kochać. Albo jeśli będąc zbuntowanym małolatem nosił postawione na żel włosy i kołnierz, to do w wieku czterdziestu lat musi wyglądać jak Kuba Wojewódzki (może to akurat zły przykład, hehe). Ogarnijcie się. Człowiek się z wiekiem zmienia!

 • pinupgirl

  Oceniono 31 razy 15

  daleka jestem od krytykowania Agnieszki za to, że zaczęła się inaczej ubierać i stylizować. Jest kobietą i to odkryła, więc szaleje. Szkoda tylko, że Agnieszka robi to samo co teraz Muszka - nastawiona jest wyłącznie na to, aby wyglądać, a reszta jest nieważna. Pstro w główkach, zero ideałów, zero pomysłów na siebie innych niż brylowanie w telewizji. Jest to przykre, ale chyba takie właśnie są czasy, taki jest jedyny sposób aby zaistnieć

 • tomex

  Oceniono 29 razy 15

  Tak się śmiała z komercji! A co teraz robi??!!
  "Nie moge Cię zapomniec" haha
  A o ile się niemyle to w Mam talent biustem też świeci...
  Lubie ja ale ona zaprzecza samej sobie...

 • mycha270

  Oceniono 19 razy 15

  pokaz biust bedzie łatwiej
  pokaz biust bedzie modnie ktos jest głuchy ;/

 • hardkor

  Oceniono 22 razy 12

  dawniej brzydal w czarnym, dzis mandarynka w rozowym.

 • ulaula

  Oceniono 19 razy 11

  ooo śpiewa o sobie

 • jackyll

  Oceniono 31 razy 11

  Chylińska ...pokaż biust...będzie durniej...

 • erem

  Oceniono 27 razy 11

  ..chylińska jak skiba - wyzwolona dla ,,kasiorki''...medialnie ku godnej (finansowo przynajmniej)emeryturce..niech się prostytuują, byle za dużą kasę - za małą będą tanimi dziwkami..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX