To pewne - Prokuratura zajmie się Dodą

Nowak porównuje Dodę i innych artystów do Pei. Ogień.

 

To już pewne. Słowa Dody na temat Biblii skrupulatnie zbada prokuratura. Twoje Imperium cytuje Katarzynę Dobrzańską z prokuratury, która potwierdza doniesienia: 

Wykonamy to, co nakazał nam sąd. Nie umiem jednak państwu powiedzieć kiedy rozpoczniemy dochodzenie i kiedy można się spodziewać jego wyników - czytamy dziś w Twoim Imperium.

Ryszard Nowak dziś o całej sprawie mówi tak: 

Ten proces ma nie tylko zaważyć na Dodzie, jako piosenkarce, ale również na pozostałych artystach w Polsce. Artyści będą się bali tak daleko pójść. Będą bali się obrażać, szykanować, przemieniać się tak samo jak Peja w bandytę, gdzie w Zielonej Górze nawoływał do pobicia 15-latka - mówi nam Ryszard Nowak.

Ostro. Nowak nie odpuści. Doda tym bardziej. 

 

Przypominamy: Plotek.pl jako pierwszy poinformował o szczegółach sprawy (24.10.2009):

 

Ryszard Nowak skierował zażalenie na prokuraturę do Sądu rejonowego Warszawa-Mokotów, która umorzyła postępowanie w sprawie Dody. Sąd pozytywnie rozpatrzył wniosek Nowaka i rzekome obrażanie uczuć religijnych przez Dodę trafiło znów do prokuratury:

 

 

 

Jak dowiedzieliśmy się w sądzie okręgowym, gdy prokuratura wykona czynności, które zalecił sąd, będzie można powiedzieć czy postępowanie przeciwko Dodzie będzie można umorzyć czy też skierować akt oskarżenia.

 

Jeżeli akt oskarżenia trafi do sądu Dodzie grozi tzw. kara alternatywna, czyli albo grzywna, albo kara pozbawienia wolności do lat dwóch.

 

 Mrock

Komentarze (18)
To pewne - Prokuratura zajmie się Dodą
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • autorytet

  Oceniono 42 razy 22

  Niech ją skażą na dwa tygodnie oglądania "Lekcji Stylu"!!!

 • judysia334

  Oceniono 52 razy 16

  nie piszcie o niej nie jest warta naszej uwagi

 • anna

  Oceniono 82 razy 16

  Nie cierpie Dody, ale w tym wypadku to lekka przesada zakladac jej sprawe. Mam nadzieje, ze wygra wolnosc slowa i prawa do osobistego zdania.
  Dla ateisty biblia jest zbiorem legend, a legendy mozna roznie tlumaczyc i maja do tego prawo.

 • reniusia84

  Oceniono 37 razy 13

  W tym przypadku to stoję po stronie Nowaka.Nie jestem katoliczką i nie należę do żadnej religi,ale wierzę w Boga, szanuję Biblię i to co jest w niej napisane. Natomiast Doda mogłaby zamknąć czasami swój parchaty ryj.Skoro nie uznaje Bibli to ok jej sprawa,ale to nie znaczy że może ją szkalować.Ja nie uznaję Koranu,ale przez szacunek do ludzi dla których Koran jest ważny nie obrażam nikogo.Mamy wolność słowa,ale w tym przypadku doda jak zwykle dała dupy.Czasami będąc przed kamerami trzeba ugryżć się w język.A tak poza tym to pewnie żadnej sprawy sądowej nie będzie.

 • cosma

  Oceniono 33 razy 5

  DODA -przegrała proces za blacharę i zapłaci 1195 pln !!!- hihihiha hura !!!

 • karolz95

  Oceniono 11 razy 3

  najlepiej niech ją zamkną xdd na dożywocie

 • zx

  Oceniono 33 razy 3

  Nie trawię tej dody, ale Wolność słowa to wolność słowa.

 • lobo

  Oceniono 2 razy 0

  wolność słowa też ma swoje granice np:dobrego smaku,jak nie uznaje biblii ,a do kościółka z jajeczkami święcić wystrojona
  nie leciała czysta pluderia chodziło o pozyskanie ludzi no i przekonali się co ona jest warta nie musiał Nergal jej zmieniać za bardzo wyluzowała ,ciekawe jak z tego wybrnie,nie powinna wyrażać opinii o książkach których nie kuma

 • modomodo

  Oceniono 38 razy 0

  Nowak to Oszolom ze stacji ojca dyrektora.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX