Ibisz o Dodzie i Wojewódzkim: Wskaże mi pani prawdziwe autorytety?

Krzysiek uważa Dodę i Wojewódzkiego za gorszych od siebie? OPOWIADA TAKŻE O OPERACJACH. WYWIAD JESIENI!

 

O Krzysztofie Ibiszu mówi się ostatnimi czasy dość dużo. Wszystko przez samego showmana, którego wypowiedzi prowokują do plotek. Może  to właśnie od opowiadania bzdur spuchły mu usta?  W każdym razie Ibisz powiedział  ostatnio coś, co lada dzień doczeka się komentarza z ust samej Dody , Wojewódzkiego oraz Jacykowa.

 

W wywiadzie dla Wprost Light Ibisz zasugerował dziennikarce, że Tomek Jacyków nie jest autorytetem. Ba, wzorem dla Polaków nie jest także Doda i Wojewódzki:

O widzę, że cytuje pani Tomka niczym narodowego wieszcza, gratuluję... Gdyby nie jego kontrowersyjne wypowiedzi, on sam nigdy by nie zaistniał. Jacyków, Doda, Wojewódzki - może jednak wskaże mi pani prawdziwe autorytety, żebym mógł poważnie odnieść się do ich opinii. 

Akurat w tej kwestii zgadzamy się z Krzysiem. Jest tylko jedno ale: po co to powiedział? Teraz Jacyków skieruje ogień w Ibisza opowiadając niesmaczne historie ze swojego życia, Doda wymierzy swe armaty i obśmieje prowadzącego a Wojewódzki... on i tak robi sobie jaja z Krzysia. A my będziemy musieli o tym pisać.

 

Ibisz powiedział także o operacjach plastycznych i o tym, jak czuje się dobrze wyglądający Polak (czyli on):

Jestem trochę prekursorem, choć prekursorzy zawsze dostają po głowie. Teraz, gdy promuję modę na sport i zdrowy styl życia, też spotykam się z różnego rodzaju zarzutami. Polska jest krajem, gdzie jak się dobrze wygląda, to trzeba się z tego usprawiedliwiać. A ja właśnie wydaję książkę, która powie, jak zyskać moc po czterdziestce. 

Pozamiatał.

Więcej o:
Komentarze (20)
Ibisz o Dodzie i Wojewódzkim: Wskaże mi pani prawdziwe autorytety?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • reki334

  Oceniono 43 razy 35

  Czasami mi się wydaje, że oni w tym szołbiznesie to się uśmiechają do siebie jak są kamery włączone. Poza wizją to jeden by drugiego utopił w szklance wody.

 • pati91

  Oceniono 25 razy 23

  Nie rozumiem skąd ten atak ze strony prasy. Ogólnie ze strony ludzi. Jeśli powiększył sobie usta, NAWET JEŚLI POWIĘKSZY SOBIE CYCKI - co Wam to przeszkadza?

 • daguss

  Oceniono 47 razy 23

  żal mi tego kolesia. xdd
  polsat traci na tym, że wszędzie dają tego ibisza. on się ma za gwiazdę a jak na niego patrzę mam odruch wymiotny... ; o

 • jackyll

  Oceniono 26 razy 20

  No Krzysio to jak błyśnie intelektem, to normalnie po oczach bije... Jeste PREKURSOREM! To prawie jak mesjasz, który w swoim kraju zawsze dostaje po doopie... Widze ze nie tylko wary napompował ale i ego mu się roztyło. Megalomania była najmocniejsza stroną Krzysia...szkoda że jedyna mocną. Zapytajmy o jego męskość i potencję jego byłej żony Ani IBisz. Ciekawe czy jej książka na ten temat nie sprzedawałaby sie lepiej? :))))

 • meg77

  Oceniono 34 razy 20

  Krzysiu, ogarnij się, prawdziwe autorytety, których sie domagasz, to nawet nie wiedzą, ze istniejesz, to co im do twoich chlapaczy? Od oceniania i komentowania twojej osoby to sa właśnie takie medialne (s)twory jak ty.

 • tupkal

  Oceniono 28 razy 18

  Krzychu ma racje! ale ...... "nie ważne jak śpiewasz, ważne jak wyglądasz". Słowem Panie Krzyśku rzeźbisz Pan w tym samym łajnie!

 • aelgoog

  Oceniono 20 razy 16

  "A my będziemy musieli o tym pisać" - to nie piszcie - proste:)

 • boo

  Oceniono 14 razy 12

  ma racje w sprawie autorytetow :)

 • littlerock

  Oceniono 19 razy 9

  Za rok zorganizuje mistrzostwa na najlepsze botoksowe usta. Taki konkurs, jak był na Węgrzech.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX