Plotek.pl

"To był rzygający agent. Karierowicz bez sumienia" WIDEO

2009-10-20
A A A Drukuj
Nowe zdjęcie Tomasza Fot. TVN

Dziennikarze "Teraz My" przeprowadzili wywiad z mężczyzną, który przez kilka miesięcy "przyjaźnił" się z agentem Tomkiem. Ten mężczyzna zwrócił uwagę agenta, ponieważ znał się z rodziną Kwaśniewskich. Dzięki jego opowieści poznaliśmy nowego Tomasza Małeckiego - imprezowicza. Poniżej kilka wyróżników najsłynniejszego polskiego szpiega XXI wieku:

 

1. Lubi wypić, a po alkoholu zawsze wymiotuje. Przy okazji resztki zwracanych pokarmów trafiają na buty, najpewniej od Prady;

 

 

 

2. Nie umie prowadzić sportowych samochodów. Na placu Konstytucji uszkodził komuś zderzak, innym razem w trakcie jazdy stracił część drzwi. CBA powinno zafundować mu kilka lekcji dla kierowcy rajdowego, wyjdzie taniej niż serwis porsche; 

 

 

3. Ma gest, daje niemal 100 procentowe napiwki. Nigdy nie nosi kart, zawsze płaci gotówką;

 

 

 

4. Udaje sierotę, jest bez skrupułów, nie ma sumienia. Typowy karierowicz, który dla uzyskania celu powie wszystko;

 

 

 

 

5. Dorobił się za granicą i szukał znajomości, które będą nobilitujące.   

 

 

 

Oto co powiedział we wczorajszym programie:

 

 

 

 

CBA nie udało się udowodnić Kwaśniewskim, że są właścicielami tego domu w Kazimierzu Dolnym. To była pierwsza porażka agenta Tomka. Oprócz Beaty Sawickiej w jego zasadzkę wpadła też Weronika Marczuk-Pazura. Wczoraj opowiedziała o sposobie w jaki agent próbował zdobyć jej zaufanie: 

 

 

 

Dajcie mi człowieka a znajdę paragraf - na tym w skrócie polega praca agenta Tomasza? A może jest on świetnym agentem, który korzysta z technik manipulacji i łapie przestępców? Wejdźcie na forum Plotka i wypowiedzcie się na temat Tomasza

 

Szaza

 

Zobacz więcej na temat:

  • Ocena:

    • słabe
    • nic specjalnego
    • dobre
    • bardzo dobre
    • znakomite

    0 głosów

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (30)

  • silenna21

    Oceniono 12 razy 2

    obrzydliwy typek..wkradać się w łaski ludzi którzy NIGDY nie mieli konfliktu z prawem aby namówić ich do popełnienia przestępstwa.Rzygać się chce bez alkoholu.Bazować na słabości ludzkiego charakteru aby "robić karierę".Facet powinien urodzić się wcześniej i robić karierę w bezpiece.

  • atena

    Oceniono 17 razy 3

    tak tak oglądałam to wczoraj i zadałam sobie jakże oczywiste pytanie :)))... za czyje pieniądze tak szalał Tomasz?????? Za nasze oczywiście , my biedni podatnicy płaciliśmy za te wszystkie zabawy pożal się Boże agenta Tomasza

  • grania

    Oceniono 15 razy 3

    Samozwaniec,zgadzam się z Tobą w 100% właściwie nic dodać nic ująć.Ciekawa tylko jestem jak CBA rozliczy się z naszych pieniędzy?

  • rezun

    Oceniono 5 razy 1

    Chciał pochlać "pod korek", wreszcie wiedział, że długo pić nie będzie.

  • kaatarek

    Oceniono 10 razy 2

    Taki playboy jakie dziewczyny:-))
    Musi być świetny skoro mu tak zaufały

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX