W "X-Factorze" udawała nieśmiałą, a jest striptizerką! VIDEO

Cheryl Cole pomogła je przejść dalej, nawet Simon Cowell musiał być na tak. Angielskie brukowce dowiedziały się, że dorabia rozbierając się na wieczorach kawalerskich.

Na wejściu do programu "X-Facotr" Amie Buck zachwyciła wszystkich swoją urodą. Kupiła też sobie przychylność Cheryl Cole, obie panie pochodzą z Newcastle. Potem nie było już tak dobrze. Zaśpiewała piosenkę Alicii Keys "Fallin" i poległa.

 

Jury próbowało ją pocieszać, że ma wygląd gwiazdy i umie śpiewać, ale nie ma głosu divy. Dziewczyna kompletnie się załamała i zaczęła płakać. Zwaliła winę na swoją nieśmiałość i tremę przed publicznym występem (kilka dni później okazało się, że ma spore doświadczenie).

 

Dostała drugą szansę i zaśpiewała łatwiejszą piosenkę Girls Alloud "Stand By You" (Cheryl Cole jest członkinią zespołu). Cole wyszła nawet na scenę wspomóc zapłakaną Amy. Publiczność non stop klaskała, a jurorom z Simonem Cowellem i Danni Minogue pozostało ni innego jak powiedzieć tak.

 

W zaledwie kilka dni później angielskie brukowce pokazały prawdziwą twarz Amy. Okazało się, że 22-letnia dziewczyna jest striptizerką. Buck przeprowadziła się z Newcastle do Londynu i pracuje w ekskluzywnym klubie ze striptizem. Zarobione pieniądze inwestuje w siebie, powiększyła piersi. Poniżej możecie zobaczyć wideo z występu i zdjęcia gotowej na wszystko Amy.

 

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (29)
W "X-Factorze" udawała nieśmiałą, a jest striptizerką! VIDEO
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • dvd

  Oceniono 30 razy 26

  Co jej z takich 'YES' z litości? Już lepiej odejść z godnością, niż przejść dalej, bo komuś jest ciebie żal.

 • kania

  Oceniono 27 razy 19

  może sie na prawdę wzruszyła, a może przycwaniakowała.. kto tam ją wie..

 • biatch

  Oceniono 25 razy 17

  korekta "I'll Stand By You" nie jest piosenka Girls Aloud tylko The Pretenders z '94 roku. wstyd polotku!

 • ashley221

  Oceniono 14 razy 14

  6-piga ma rację! ona po prostu wszystkich oszukała że niby taka slodka nieśmiała i niewinna...akurat! gdyby taka była to choćby nie wiem co nie zostałaby striptizerką! Ona ich chciała wziąć na litość. ŻAL!!!

 • adriian91

  Oceniono 30 razy 14

  a kogo to obchodzi ze pracuje jak stripizerka ja bym jej dał szanse na sukces

 • nie.wiem

  Oceniono 24 razy 14

  jak to ogldalam pierwszy raz to sprawiala rzeczywiscie wrazenie zagubionej:) ale i tak ja lubie bo wyglda sympatycznie:)

 • 6_piga

  Oceniono 13 razy 13

  Ale nie o to tu chodzi. Nikt nie mówi że striptizerki są złe, ale powiedziała, że jest nieśmiała! A musi być śmiała bo inaczej wybrałaby inny zawód!

 • karola26

  Oceniono 27 razy 13

  Cwaniutka.

 • zebra20

  Oceniono 27 razy 13

  Ile znacie striptizerek?? dziewczyna przyszła zrealizować swoje marzenia . Ogladał może ktoś z fas Flashdance to dokładnie ta sama bajka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX