Zdenerwowany Paweł Kukiz w radiu Zet


 

Jak można uciąć piosenkę, która mówi o sprawach bardzo istotnych po to, żeby puścić kawałek "Poszła Ola do przedszkola" i że HDD jest ok - Tak rozpoczęła się  dzisiejsza rozmowa Moniki Olejnik z Pawłem Kukizem. Poszło o jego nową piosenkę, która opowiada o wojennych losach jego dziadka.

.
Więcej o:
Komentarze (4)
Zdenerwowany Paweł Kukiz w radiu Zet
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • vernic

  Oceniono 51 razy 23

  Jak można? A najzwyczajniej w świecie można, jak widać, a dokładnie słychać. Panie Kukiz chyba trzeba troszkę nerwy poleczyć i spuścić z tonu.

 • meg77

  Oceniono 57 razy 21

  Od dawna nie trawię tego oszołoma, za poglądy, za agresję, za hipokryzję, za zgorzknienie. I za wieczne problemy z samym sobą obnoszone na zewnątrz. On jeden sumienie i mesjasz narodu, a reszta o niczym nie ma pojęcia:-/ I tak samo z tym jego ostatnim kawałkiem nt. Katynia. Nie dość że grafomaństwo straszne, to jeszcze żerowanie na nośnym temacie, propaganda tylko w drugą strone. Ale że oszołomów w tym kraju nie brakuje, to i Kukiz znajdzie swoją niszę. A teraz mozecie minusować, no problem.

 • vernic

  Oceniono 39 razy 11

  megg zgadzam się z Tobą w 100%. Mam wrażenie, że facet swoim patosem próbuje zwrócić na siebie uwagę. Ale najgorsze jest to, że przyjął postawę kto nie jest z nim ten jest przeciwko niemu.

 • agness1

  Oceniono 28 razy 4

  moja babcia dziś tak skwitowała Kukiza (jak coś o wojnie gadał, bo ma być w jakimś programie) "w d**ie był i g**no widział".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX