Plotek.pl

Nie dzień dobry TVN

2009-03-26
A A A Drukuj
Jolanta Pieńkowska/Kinga Rusin/KAPIF Jolanta Pieńkowska/Kinga Rusin/KAPIF

 

Ledwo co ochłonęliśmy po plotce, że Rusin chce pozbyć się Bartka Węglarczyka z "Dzień Dobry TVN", a dziś czytamy o kolejnym konflikcie. Jak donosi "Na Żywo" Kinga Rusin nie znosi koleżanki po fachu Jolanty Pieńkowskiej. Oczywiście z wzajemnością. Dlaczego panie się nie znoszą od tylu lat? Według "Na Żywo" powodów jest mnóstwo:

 

1. Ponoć Jolanta dostała pracę w TVP ciężką pracą, a Kinga Rusin po znajomości (Jej mama była dyrektorem handlu zagranicznego na Woronicza)

 

2.  Kinga z czasem wyjechała do U.S.A ze świeżo poślubionym mężem Tomkiem Lisem, który został korespondentem "Wiadomości". Posadę tę miała dostać właśnie Pieńkowska.

 

3.  Rusin wiodła frywolne życie u boku najpopularniejszego dziennikarza Tomka Lisa, a Jolanta  musiała zmagać się z samotnym wychowywaniem syna itp.

 

4, Panie po latach spotykają się na korytarzach TVN-u. Pieńkowska ma status najbardziej lubianej dziennikarki w Polsce i dlatego dostaje posadę w "Dzień Dobry TVN", a Kinga jest znana z tego, że jest żoną Tomka Lisa, którego właśnie z TVN-u wyrzucono.

 

5. Jolantę boli fakt, że to Kinga prowadzi wydania weekendowe "Dzień Dobry TVN", a ona tygodniowe i mniej prestiżowe.

 

Jola i Kinga nie rozmawiają ze sobą, nawet nie mówią sobie tytułowego "Dzień Dobry". Faktem jest też to, że poranny program stacji TVN jest przepełniony nienawiścią. Pieńkowska oprócz Rusin nie znosi też Magdy Mołek. Kinga Rusin zaś musiała pożegnać się z Marcinem Mellerem, z którym prowadziła "DDTVN" bo Marcin nie mógł znieść charakteru Kingi. Teraz pojawiły się plotki, że i nowy partner Bartek Węglarczyk zaczyna Kindze przeszkadzać. Nie wspominając o wielu historiach opowiedzianych przez pracowników TVN o cieżkim charakterze Mołek i Kingi, które potrafią podnieść głos na makijażystki i innych pracowników.

Zobacz więcej na temat:

  • Ocena:

    • słabe
    • nic specjalnego
    • dobre
    • bardzo dobre
    • znakomite

    0 głosów

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (101)

  • avatar

    Gość: Gość

    Oceniono 5 razy 3

    Masakra,kto raz widział ten wytrzeszcz Pieńkowkiej w dzienniku TVP to nie będzie oglądał tego samego na innych kanałach telewizji, nawet jeśli będzie zapowiadała pogodę w tym "swoim stylu".

  • avatar

    Gość: Gość

    Oceniono 5 razy 3

    Masakra,kto raz widział ten wytrzeszcz Pieńkowkiej w dzienniku TVP to nie będzie oglądał tego samego na innych kanałach telewizji, nawet jeśli będzie zapowiadała pogodę w tym "swoim stylu".

  • avatar

    Gość: Gość

    Oceniono 2 razy 0

    Rusin jest strasznie wybredna!

  • avatar

    Gość: Gość

    Oceniono 6 razy 0

    wywalcie rusinową i weżcie kogoś innego na jej miejsce

  • avatar

    Gość: Gość

    Oceniono 7 razy 7

    Pieńkowska to drętwy kij od szczotki, jak ją widzę zmieniam kanał, zresztą nie jestem sam...

  • avatar

    Gość: Gość

    Oceniono 6 razy 2

    Rusin to pomyłka,czemu oni ją jeszcze trzymają w tvn?to jest dla mnie zagadka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX