Czy magia "Mam talent" zadziała na długo?

Za bilety na koncert Audiofeels ludzie płacą nawet 120 złotych. Zobaczcie, jak pozostali finaliści programu "Mam talent" radzą sobie na polskim rynku muzycznym.

 

"Mam talent" zostało okrzyknięte najlepszym programem rozrywkowym 2008 roku i w nagrodę zdobył Telekamerę. Kolejną edycję show zobaczymy dopiero jesienią, ale już teraz możemy obserwować karierę, którą robią uczestnicy pierwszej odsłony programu.

 

Finalistka "Mam talent", Ewa Lewandowska, została przez Piotra Rubika zaproszona do nagrania płyty "Rubik one". Zresztą sama już w grudniu wydała swój pierwszy singiel "Idą Święta".

 

 

Paulina Lenda podobnie jak Ewa Lewandowska nagrywa piosenki z Piotrem Rubikiem, ale w wolnym czasie też koncertuje. Tutaj podczas tegorocznego finału "Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy".

 

 

Znakomicie radzą sobie również laureaci trzeciego miejsca w programie, czyli zespół Audiofeels, który już pracuje nad debiutanckim albumem. Przystojni chłopcy z Poznania wyruszyli niedawno w trasę koncertową po Polsce. Już 6. marca Audiofeels zagra w warszawskiej Sali Kongresowej. Bilety na koncert kosztują nawet 120 złotych. W końcu miejsce zobowiązuje.
 

Audiofeels podczas jednego z koncertów:

 


Nad debiutanckim albumem pracuje też Mateusz Ziółko, który swoim głosem zachwycił jurorów programu, a zwłaszcza Małgorzatę Foremniak. Głos wokalisty przypomina barwę Freddy'iego Mercury'ego. Oby nie zmarnował swojego talentu.
 
 
Oto fragment jednego z jego koncertów:
 
 
 
 
Znamy kilka przypadków karier na fali popularności zdobytej w telewizyjnych programach. Jednym się udają, o innych zapominamy szybciej niż można się spodziewać. Jak będzie w przypadku finalistów "Mam talent". Czas pokaże.


Więcej o:
Komentarze (22)
Czy magia "Mam talent" zadziała na długo?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 30 razy 26

  Audiofeels-klasa sama w sobie :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 15

  Mateusz ziółko ma przepiękną barwę głosu, mam nadzieje że niedługo nagra naprawdę dobrą płytę, poprawi trochę standardy Polskiej branży muzycznej!

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 10

  AUDIOFEELS ;*********************

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 9

  audiofeels są genialni ziółko też xD ale tej całej Lendy nie trawie

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 9

  mmmmm Mateusz;) niezłe z niego ziółko nie?

 • madziulka88

  Oceniono 20 razy 6

  mateusza to sama bym schrupala

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 5

  a co z klaudia walencik ? była najlepsza ze spiewajacej młodziezy:)

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 4

  co wy macie coo? Paulin ładnie wyglądała i ładnie śpiewa ! a to ze wygląda jak chłop to nie znaczy że nie może być w telewizji ! Wy tez przecież wszyscy nie jesteście tacy piękni.

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  mateusz ziółko ma niesamowity głos

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX