Kamil Durczok klnie! Zabieg celowy? [WIDEO]

Uwaga - bez cenzury! Kamil Durczok poszedł w ślady Tomasza Lisa. Czy jego teksty okażą się tak kultowe jak Lisowy Zbuczyn?

 

Wszyscy wiemy, że w dzisiejszych czasach każdy sposób jest dobry, aby zwrócić na siebie uwagę. Czyż nie? Doda mówi, co jej ślina na język przyniesie, Gosia Andrzejewicz zarzeka się, że swoje dziewictwo odda biedakowi po 50-tce, a Jola Rutowicz wystarczy, że jest. W świecie mediów może być tak samo.

 

Wczoraj do sieci trafiło nagranie z studia "Faktów". Cóż na nim zobaczymy? To akurat mało istotne. Bardziej interesujące jest to, co usłyszymy - Kamila Durczoka narzekającego na zabrudzony stolik. Oczywiście Kamil jak na porządnego człowieka przystało, użył do tego najbardziej kolorowych słów, jakie mamy w języku polskim. Filmik szybko podchwyciły różne portale, ale TVN czuwał. Po kilku chwilach to wiekopomne dzieło zniknęło z serwisu Youtube. [czytaj więcej o usuwaniu materiału z sieci]

 

Plotek jednak zupełnie nie rozumie skąd ta nagła panika i chęć ukrycia tego wideo przed oczami opinii publicznej. Nasi czytelnicy wcale nie potępili niecenzuralnego języka nieskazitelnego Kamila Durczoka. Wręcz przeciwnie - dziennikarz został nazwany "dobrym kolesiem", "swoim chłopem" i ogólnie przeważały reakcje pozytywne. Jakiś czas temu Tomasz Lis zrobił coś podobnego i zaowocowało to dużą popularnością. Niektórzy nawet podejrzewają, ze filmik z Durczokiem wcale nie przypadkiem trafił do sieci. To tylko domysły, ale potwierdzają one jedynie tezę, że ludziom ten filmik... po prostu się spodobał.

 

Przynajmniej jedno wiemy na pewno - i Lis, i Durczok bardzo dbają o nas, swoich widzów i jakość swoich programów. To stąd ten język. Dziękujemy!

 

 

AKTUALIZACJA

 

W jednym z komentarzy na blogu Mediafun, na którym pieczołowicie analizowana jest cała afera, można przeczytać:

Kilka faktów, które przed momentem potwierdziłem u koleżanki, która jest redaktorem w TVN24: - nagranie powstało ponad miesiąc temu, do wczoraj krążyło wyłącznie po firmie (na początku wyłącznie w formie audio)

- nie jest tajemnicą, że Kamil Durczok klnie jak szewc :) takie sytuacje jak ta na powyższych filmach są na Wiertniczej na porządku dziennym (chociaż nieczęsto zdarzają się tuż przed nagraniem, przy feralnym stole ;)
- nie jest to żadna akcja wirusowa

Panie Kamilu, gratulujemy zespołu!

Więcej o:
Komentarze (156)
Kamil Durczok klnie! Zabieg celowy? [WIDEO]
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 24 razy 12

  Ostra wypowiedź. Jeżeli stół jest upierd.olony, to należy to powiedzieć! A służba ma sprzątać i to w podskokach, dziękując że może pudrować nosa Wielmożnego Pana Durczoka - o typowo szlacheckiej urodzie i takiż samym nazwisku.

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 10

  podesle wam tam moja murzynke Rose, ona ma wolne niedziele to wam tam posprzata

 • Gość: Gość

  Oceniono 21 razy 9

  panie kamilu jestem z Panem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 30 razy 8

  super wiazanka, bardzo mi sie podobala. facet ma racje bo kazdy gra w lolo a sprzatac nie ma komu

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 7

  normalnie szok!! kto nie klnie?? wszyscy klną, taka prawda.. on jest od gadania a inni są od sprzątania... a jak nie pilnują swojej roboty to sie można zdenerwować

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 7

  ja tam go popieram. poza tym kazdy klnie a on sie zdenerwowal i tyle

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 7

  Warśawka znowu się spociła i podnieca jakąś pierdołą. 99% ludzi klnie w pracy i tyle. Koniec tematu wsioki ze stolycy.

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 7

  ciekawe czemu ta żenująca stacja tvn tak panicznie szuka tego filmiku w serwisach i nalega na ich usuwanie? jakie prawa autorskie ? co oni pitolą?
  Jak te tępe bufony tak dbają o prawa autorskie to niech się odpie... od filmików z YT które czasem wykorzystują do swoich nędznych relacji.

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 6

  Cham pozostanie chamem. Nawet jak zrobi karierę i dużo zarabia. Nie ma się czym ekscytować. Jest bowiem różnica w przeklęciu sobie w momencie silnego wzburzenia a puszczeniem kilkuminutowej serii bluzgów...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX