Żora Korolyov: Zamierzam wstrzymać się z seksem!

Następny "świętoszek" w polskim show-biznesie. Żora Korolyov jak Gosia Andrzejewicz czeka z seksem do ślubu?

 

Moda na dziewictwo zaczęła się od Britney Spears, która kilka lat temu stwierdziła, że z utratą cnoty poczeka aż do ślubu. Piosenkarka wszem i wobec chwaliła się tym, że jest dziewicą. Po kilku miesiącach okazało się to kompletną bzdurą, bowiem spała z Justinem Timberlakiem. O tym idealnym na zwrócenie na siebie uwagi "patencie" przypomniała sobie Gosia Andrzejewicz, która również stwierdziła, że z seksem poczeka aż do ślubu. Podobnie ma zamiar zrobić Żora Korolyov.

Zamierzam wstrzymać się z seksem aż do momentu, gdy odnajdę tę jedyną, którą pokocham ze wzajemnością i będę z nią szczęśliwy - zdradził w rozmowie z "SE" Żora.


Żora i śluby czystości? Jakoś nam się w to wierzyć nie chce. A może Żora specjalnie poleciał z tym do "SE", żeby za pośrednictwem gazety znaleźć tą jedną jedyną i skończyć z tą wstrzemięźliwością?

 

 

Więcej o:
Komentarze (25)
Żora Korolyov: Zamierzam wstrzymać się z seksem!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 11

  i bardzo dobrze, może choróbska nie przywlecze. To lepsze niż rypać się na prawo i lewo, a potem facet zaraża kobietę rożnymi chorobami. Brawo za postawę!

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 11

  Chce poczekać sexem ok. Jak widać niektórzy odbierają to jako coś glupiego, dla mnie to glupie nie jest i z tego niepotrzebnie glupia afera sie robi! Jak kots uparaiwa sex na lewo i prawo to jest afera a jak ktoś deklaruje sie ze tego az do ślubu nie zrobi to tez jest afera! Ludzie, tak choćby on powiedzial coś serio dziwnego!? I po czemu od razu "świętoszek"?

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 6

  ja tylko sie zastanawiam po co te wszystkie "gwiazdeczki" gadaja na temat swojego zycia seksualnego na lamach prasy czy w tv??? czemu to ma sluzyc to jest zalosne i takie na sile tylko po to by o nich mowiono pisano i tym podobne. czy teraz tylko tak sie robi kariere w tym kraju na skandalach i opowiadaniu o swoim zyciu prywatnym???

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 6

  Uważam że Żora Koroljow nie powinien wstrzymywać się z seksem. Swoją postawą nieraz udowodnił Polakom, że jest wybitnym tancerzem i zasługuje na bolca.

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  nie ma nic bardziej seksownego niz przystojny prawiczek ! fajnie by było miec takiego chłopaka ale trudno mi uwierzyc w jego czystosc a jeszcze trudniej w cnote gosi

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 4

  On pewnie preferuje oralny i analny, a nie między nogi !

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 3

  Co w tym dziwnego że ktos zamierza nie uprawiać seksu przed ślubem?? To raczej nie powinno być nic dziwnego- nie uwazacie tak?:P Nie uważacie że to może być wspaniałe dać siebie drugiej połówce- ale po ślube!!!:)

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Haha, kilka lat temu też (prawie) wszyscy wierzyli, że panna Spears jest "nietknięta". Czas odsłonił prawdę :) Czego to się nie robi, żeby trafić do gazet...

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 2

  ON JEST BEZNADZIEJNY!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX