Rusin kupiła apartament za 2,5 mln złotych!

To już jej trzeci dom. Kinga Rusin ma smykałkę do interesów.

 

Kinga Rusin to kobieta, która niezwykle mocno stąpa po ziemi i potrafi sama zadbać o swoje interesy. Rusin wszystkie zaoszczędzone pieniądze inwestuje w nieruchomości - donosi "Super Express". W chwili obecnej Kinga jest właścicielką domu w Konstancinie i willi w Wilanowie. Według obliczeń tabloidu każda z jej nieruchomości jest warta po 2,5 miliona złotych.

 

Ostatni zakup Rusin to 150-metrowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Apartament jest dwupoziomowy i znajdują się w nim trzy sypialnie, dwa balkony, salon oraz podziemny garaż. To właśnie do tego apartamentu Kinga Rusin zamierza przeprowadzić się z Konstancina, gdzie dotychczas mieszkała w 200-metrowej willi. Rusin już wystawiła swój dom w Konstancinie na sprzedaż. Skąd taka decyzja? Ponoć Kindze przeszkadza fakt, że w sąsiedztwie mieszka jej były mąż Tomasz Lis z obecną żoną Hanną.

 

fot. Super Express, 02.02.2009

 

 

Więcej o:
Komentarze (34)
Rusin kupiła apartament za 2,5 mln złotych!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 32 razy 16

  jak to czytam to mi ręce opadają... za co mają się te gwiazdki z Warszawy? albo - za co uważają je tabloidy? Nigdy nie chciałabym mieszkać w domu przy ruchliwej ulicy... Mieszkam w Szwajcarii. W takim domu, jak ten na zdjęciu mieszkają tu emigranci żyjący z pomocy społecznej, inni ludzie mieszkają w domach, pod miastem, albo w apartamentach wybudowanych nad jeziorami, w Alpach, ale nie w takim np. Konstancinie, dokąd nie ma pożądnej drogi z Warszawy, nie ma metra ani szybkiej kolei, a za cud natury uchodzi mały, biedny, brudny park... i co za łoł: trzy sypialnie, dwa balkony... nie jestem gwiazdą, tylko przeciętną urzędniczką, a mam więcej, wygodniej i na pewno dużo ładniej... ocknijcie się w tej Warszawie! trochę świata poznajcie, a potem zdajcie sobie sprawę z własnej arogancji i biedy

 • maalami97

  Oceniono 29 razy 9

  Tacy ludzie to szczęście mają i nie wnikajmy, co to za różnica pomiędzy willą i czymś tam i jak to nazywają inni!Zarabia tyle, że ja na to stać a Ci którzy zazdroszczą i z tego powodu dodają złośliwe komentarze to ich sprawa!!Niech się cieszy, choć za taką cenę to może mieć takie dwa!Niby w Polsce taka bieda a tu co? Gwiazdki sobie domy kupują w durnej warszawce, gdzie wcale tak luksusowo i pięknie nie jest!Ona ma smykałkę do interesów?Taki domek za taką cenę!Kryzys to ona ma w głowie!Niech się cieszy naiwniaczka!

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 6

  Hahaha. Dać 2,5 milona za 150 metrowe mieszkanie to trzeba być tragicznym przypadkiem braku jakiegokolwiek śladu myślenia a nie mieć "smykałkę do interesu". Durne babsko. Teraz developerzy sprzedają podobne "apartamenty" za połowę tej ceny jak tylko przyjdziesz z gotówką. Żenada. Jakbym miał taką żonę to bym się załamał. Dobrze pan zrobił panie Lis!

 • Gość: Gość

  Oceniono 49 razy 5

  Jeżeli takie NIC dostaje takie pieniądze , to czy nalezy się dziwić że lekarze biorą .

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 5

  Ma prawo do tego ,ma pieniądze i tylko się cieszyć ,że daje sobie radę

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 4

  w doopie sie babie poprzewracalo. Polska wlasnie promuje takie miernoty. moja przyjaciolka /lekarz psychiatra z doswiadczeniem klinicznym / ma 700 zl emerytury. gdzie tu sprawiedliwosc ? a co skonczyla ta miernota Rusin ? pewnie nic bo i po co. i tak kase zarabia, chociaz to tepota skonczona.

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 4

  Przesadzili z tą ceną (albo nie wie ile kosztują apartamenty w tym miejscu). To jest budynek na Niedźwiedziej i taki apartament mógł kosztować maks. 1,8 mln.

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 3

  Niejedna z osób żle życząca Kindze chciałaby choć w polowie mieć jej zdolności i talent ma racje ze inwestuje to jej przyszłość i jej dzieci mimo porzucenia pokazala ze potrafi radzić sobie Sama jest mądra silną kobietą

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 3

  tylko pogratulować

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX