Królowa jest tylko jedna - to Beata Kozidrak!

Kozidrak w trzy tygodnie zarobi pół miliona!

 

Beata Kozidrak mimo że od dłuższego czasu nie nagrała żadnej nowej piosenki, nadal jest jedną z najlepiej zarabiających gwiazd na polskim rynku muzycznym. Obecnie piosenkarka jest z zespołem Bajm w trasie koncertowej, która potrwa do 2 lutego. Bajm przez trzy tygodnie zagra aż 12 koncertów, za które dostanie łącznie 480 tysięcy złotych.


Na razie cały czas gramy, ale już niebawem, bo w lutym, odpoczniemy. Jedziemy do ciepłych krajów, na Karaiby. Wracamy pod koniec lutego - powiedział "Faktowi" Andrzej Pietras, mąż Kozidrak.

Beata Kozidrak i jej mąż nie będą wypoczywali w jakimś hotelu, a w swoim prywatnym domu, który kupili w powodu miłości do Wysp Karaibskich. My będziemy nosili puchowe kurtki podczas kolejnych ataków zimy, Beatka będzie opalała się na plaży nieopodal jej domu. Królowa jest tylko jedna? Z tego co wiemy Doda nie ma ani domu na Karaibach, ani w Hiszpanii jak Beata, ani tym bardziej prywatne samolotu...

 

 

Więcej o:
Komentarze (78)
Królowa jest tylko jedna - to Beata Kozidrak!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • sansa

  Oceniono 22 razy 18

  "My będziemy nosili puchowe kurtki podczas kolejnych ataków zimy, Beatka będzie opalała się na plaży nieopodal jej domu." - kto to pisał??? Trąci zawistnym skowytem i poczuciem tzw. "sprawiedliwości socjalistycznej". Znowu się plotek ośmiesza :-)))

 • zielona

  Oceniono 20 razy 8

  Kozidrak jest dojrzałą świadomą artystką...! zapisała się w muzycznej historii Polski i trzeba ją za to szanować. a wątpie, czy nasze wnuki będą słuchały na koncertach tak, jak my teraz słuchamy Bajm!

 • arche_typ

  Oceniono 11 razy 7

  Doda nie ma domu za granicą ani samolotu, ludzie co za porównania, może jeszcze przyrównać dorobek muzyczny Dody i Beaty, straszne. Ciekawe jak w wieku Beaty Doda będzie wyglądała, wtedy będzie czas na porównania.

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 6

  i po co to nawiazanie do Dody? bez sensu.. zalosny serwis.. Wiadomo ze Beata Kozidrak jest zasluzona artystka i nikt temu nie przeczy ale po co miezzać w to Dode? a no tak.. więcej ludzi przeczyta i skomentuje artykuł jak o Dodzie coś wspomnicie.. Gratulacje ;]

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 5

  Beata to BEATA 0 ma klasę swoją bez sztucznych cycków i operacji plastycznych. Głos tez ma piękny

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 5

  Krolowa polskiej piosenki

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 5

  to jest prawdziwa krolowa polskiej sceny muzycznej!!!...wiele przebojow o pieknych tekstach ,swietnym glosie i pieknej muzie!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 23 razy 5

  ZESTAWIENIE BEATY I DODY, TO JAK PORÓWNYWAĆ BENTLEYA DO MALUCHA!
  JAK DODA BĘDZIE NA SCENIE 30 LAT, TO POGADAMY!
  A NIE, JEST NA SCENIE KILKA LAT, SAME SKANDALE, NIC WIĘCEJ I TO MA BYĆ KRÓLOWA?! NIE BĄDŹCIE ŚMIESZNI.
  BEATA TO KRÓLOWA, 30 LAT NA SCENIE, FENOMENALNY GŁOS I UWIELBIENIE TŁUMÓW OD DZESIĄTEK LAT!

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 5

  jaki showbiznes takie królowe :/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX