Wiosną nie zobaczymy "Fabryki gwiazd" i "Agentek"!

Wiosenna ramówka Polsatu znacząco różni się od tej jesiennej.

 

W ubiegłym roku stacja Polsat zainwestowała duże pieniądze w realizacje serialu "Agentki" oraz programu "Fabryka gwiazd". Program rozrywkowy z udziałem młodych artystów marzących o wielkiej karierze muzycznej, cieszył się sporą popularnością i wypromował parę osób, ale mimo tego Polsat nie zdecydował się kontynuować wiosną "Fabryki gwiazd".

"Agentek" i "Fabryki gwiazd" na wiosnę nie będzie, obie rzeczy są planowane na jesień. Wiosną będzie V edycja "Jak Oni śpiewają" z Joanną Liszowską w roli prowadzącej. Będzie teleturniej "Moment prawdy" oraz dwa nowe seriale. Pierwszy rusza na dniach "Malanowski i partnerzy" z Bronisławem Cieślakiem w roli głównej, a drugi to "Wróżka" - zdradza w rozmowie z Plotkiem pracownik Polsatu.


"Moment prawdy" to program oparty na amerykańskim formacie "The moment of truth". W trakcie teleturnieju uczestnicy w obecności swoich partnerów będą odpowiadać na pytania dotyczące ich życia osobistego. Miłości, seksu, związków. Banał? Problem w tym, że uczestnicy będą podłączenie do wariografu czyli wykrywacza kłamstw...

 

 

Więcej o:
Komentarze (56)
Wiosną nie zobaczymy "Fabryki gwiazd" i "Agentek"!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 20 razy 10

  Ale KICHA!!!! Fabryka Gwiazd - to świetny program - szkoda, że go na wiosnę nie będzie. "Agentki" - to jeden z najdurniejszych seriali i likwidacja tego chłamu to bardzo dobry wybór.

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 9

  Fabryka Gwiazd to najlepszy program a wy zamiast tego chcecie puścić jakieś durne filmy.... ;///

 • iki15

  Oceniono 13 razy 9

  agentki są beznadziejne ale fabryka gwiazd jest spoko

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 8

  fabryka gwiazd jest super teraz nie ma poca ogladac polsat

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 7

  Fabryka gwiazd i agentki muszą być!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 7

  Fabryka Gwiazd to bardzo fajny program i szkoda że go nie będzie w ramówce... eh tak przynajmniej miałam co oglądac w piątkowe wieczory a teraz...:/

 • she_is_crazy

  Oceniono 7 razy 5

  po co dają ludziom znowu to badziewie "Jak oni..."??!! Przecież to jest okropne!! A poza tym to już większości się przejadło i nie ma się czemu dziwić!!! Na śmietnik z tym!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  "Fg" miał sporą popularność-to dlaczego nie będzie go w ramówce???."Agentki" to nuda-nikt prawie tego nie oglądał.A "JOŚ" poprowadzi Liszowska???Niby dlaczego???No Cichopek jest w ciąży

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 4

  MY CHCEMY FABRYKE GWIAZD !!!!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX