Cięcia w TVP! Lisowie stracą prawie 40 tysięcy złotych miesięcznie!

Tomasz Lis i Hanna Lis są największymi ofiarami nagłych obniżek zarobków w TVP. Ile stracą gwiazdy?

 

Telewizja Publiczna postanowiła zacząć oszczędzać. Oczywiście pierwszymi osobami, za które wzięły się władze, są najlepiej zarabiający prezenterzy. Dotychczas kontrakty gwiazdorskie gwarantowały Hannie Lis czy Tomaszowi Kammelowi wielki zarobki. Teraz prezenterzy dostaną po kieszeniach.

 

Jak informuje "Fakt", najwięcej straci Tomasz Lis, który ma z Dwójką podpisane dwa kontrakty - jeden gwiazdorski, drugi na produkcje swojego programu. Miesięcznie Lis inkasuje 160 tysięcy złotych! Według informacji tabloidu, prezenter może teraz stracić nawet 20 tysięcy złotych miesięcznie.

 

Również jego żonie, która zarabia 60 tysięcy złotych, zostanie odebrane 30 procent wypłaty, czyli jakieś 18 tysięcy. Z kolei Piotr Kraśko straci 12 tysięcy (zarabia 40 tysięcy), a Tomasz Kammel 18 tysięcy ( zarabia 60 tysięcy). Cięcia nie ominą też pensji Beaty Sadowskiej, Jarosłwa Kreta czy Macieja Orłosia.

 

Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że, jak podaje "Dziennik", Telewizja Publiczna starszy obniżkami zarobków, a z drugiej strony składa zamówienia na 105 par butów damskich i 570 par butów męskich. Wszystkie pary mają być wykonane z naturalnej, miękkiej skóry i nie mogą być obuwiem ochronnym. Koszt? 170 złotych od pary. Fajne cięcia...

 

 

Więcej o:
Komentarze (78)
Cięcia w TVP! Lisowie stracą prawie 40 tysięcy złotych miesięcznie!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 46 razy 36

  SONDAŻ: Kto uważa, że Lisowie powinni zarobiać co najwyżej 5 tys. miesięcznie, czyli tyle, ile zarabiają inni dziennikarze. Jeżeli tak uważasz, to daj plusa, jeżeli nie minusa.

 • Gość: Gość

  Oceniono 40 razy 28

  Za co Lis dostaje 140 tys. złotych, za 4 h pracy miesięcznie? To jest jakiś żart, czy tak źle jest w tym kraju? Ja za 4 h pracy dostaję, ale 24 złote, a nie 140 000. Źle się dzieje w Polsce.

 • Gość: Gość

  Oceniono 23 razy 15

  Dajcie plusa wszyscy, kto się ze mną zgadza!!!
  Zobaczcie, jaki ten nasz kraj jest krótko mówiąc sorry za wyraz: pojebany. Ja pracuję fizycznie, noszę sklejki na meblach. Płacą mi za godzinę 5 złotych. Moja żona pracuje w sklepie i miesięcznie zarabia 900 złotych. Natomiast wystarczy tylko swoją buzię pokazać w TV, narobić wokół siebie DUŻO szumu, po to, by więcej zarabiać. Bo ja nie rozumiem, dlaczego Hania miesięcznie nie zarabia za 30 minut pracy ok. 100 złotych (gdyby panowała sprawiedliwość) Jej czas pracy miesięcznie wynosi około 20 h. Bo każdy ma ustalony wymiar pracy i w ciągu miesiąca wynosi ok. 192 h i za to Polacy dostają ok. 1000 złotych miesięcznie. Natomiast panna Lis, która pokazuje się 10 razy w miesiącu po 20 minut czytając jakiś gó...any tekst dostaje 60 tys., a jej mężuś za 4 h w miesiącu 160 tys. To jest paranoja ludzie, powinno się takie coś podać do Trybunału Konstytucyjnego, bo oni łamią prawo w tym momencie. Nie było, nie ma i nie będzie sprawiedliwości na tym świecie.

 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 13

  no to już oni zobaczą mój abonament jak diabeł zdechnie tyle,że jeszcze nie chorował.

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 12

  Nie wiem też, za co Kraśko dostaje taką sumę pieniędzy, jak on jest takim samym dziennikarzem jak Wyszyńska i dostaje 10 razy więcej kasy od niej. Co to za sprawiedliwość?

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 10

  To karygodne! za co Lis dostaje 160 tysięcy miesięcznie?!?!?!?!

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 9

  SKANDAL ZA CO TAKA PENSJA, W KRAJU BIEDA, DZIECI GłODUJą A TA DOSTAJE TAKIE PIENIąDZE, SKANDAL,NIC TYLKO UCIEKAć Z TEGO KRAJU, BANDA ZłODZIEI

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 9

  ludzie przestańcie płacić abonament na tych chamowatych Lisów - co z tymi lisami zrobić- nikt tej beznadziejnej Hani nie chce oglądać ależ ta ma plecy
  :}:}:}

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 9

  Lisowej nie wpuściłabym do telewizji nawet gdyby chciała pracować za darmo...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX