Dorociński i Walach w "Tancerzach"?

Jak dowiedział się Plotek, przystojny aktor i utalentowana aktorka starają się o jedne z głównych ról w powstającym serialu "Tancerze".

 

Nie cichnie zamieszanie wokół serialu "Tancerze". Plotek postanowił zrobić małe śledztwo w sprawie obsady serialu i dowiedział się, kto stara się o role w "Tancerzach". Wbrew temu co piszą niektóre gazety i portale, aktorzy nie zostali jeszcze wybrani, bowiem castingi wciąż trwają.


Ciąża Kasi Cichopek nieco skomplikowała nam sytuacje. Kasia owszem dostanie role w serialu, ale będzie grała w nim krótko, bowiem zniknie z planu, gdy ciąża będzie widoczna. Duże szanse na zastąpienie jej ma Agnieszka Włodarczyk. Poza tym w serialu pojawi się też Magdalena Walach i Mirosław Baka. Duże szanse na załapanie się mają też Marcin Dorociński i Jerzy Trela - zdradziła Plotkowi osoba pracująca przy produkcji programu.


Zdjęcia nie rozpoczną się jak wcześniej pisano w lutym, a dopiero w marcu. Kiedy "Tancerze" pojawią się na antenie? Dwójka chciałaby pierwszy odcinek wyemitować już w marcu, ale osoby z produkcji twierdzą, że jest raczej mało możliwe, by tak się stało.

Więcej o:
Komentarze (2)
Dorociński i Walach w "Tancerzach"?
Zaloguj się
  • Gość: Gość

    Oceniono 4 razy 4

    Ja bardzo chętnie obejrzałabym Marcina w jakiejkolwiek roli serialowej byle by był na ekranie lubie go i jest przystojny jak dla mnie męski i bardzo bardzo sexi aktor - Jakby go wykreowali fajnie to serial byłby popularny tylko żeby nie zrobili kolejnej naciąganej i o niczym telenoweli ale ogólnie jestem za ;)

  • brooke_logan

    0

    żeby nie wygrały

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX