Piotr Rubik zostanie tatusiem

Gminna wieść niesie, że naczelny blondyn Rzeczpospolitej, Piotr Rubik, już wkrótce zostanie szczęśliwym ojcem.

 

W końcu nadszedł ten moment. Wiadomo przecież, że w większości przypadków ludzie pobierają się, by założyć rodzinę. Tak samo było w przypadku Piotra Rubika. Tak więc możemy (oczywiście z ogromną radością) wszystkich poinformować, że Agata Paskudzka-Rubik najprawdopodobniej już niedługo urodzi pierwszego małego Rubika. O tym radosnym fakcie pisał dzisiaj Pudelek.

 

Skąd o tym wiadomo?

 

Sam Rubik potwierdził to na niedzielnym koncercie we Wrocławiu, dedykując piosenkę Most dwojga serc "ukochanej żonie i dziecku, które jest w drodze". Powiedział, że "Wrocław dał mu najpiękniejszy dar, jakim jest jego miłość" oraz że "kolejny dar od Wrocławia wkrótce się urodzi" - czytamy na serwisie.

 

Nie wypada nie pogratulować, ale mamy szczerą nadzieję, że syn/córka nie odziedziczy zdolności po tacie i zajmie się np. fizyką jądrową.

 

Swoją drogą szykuje się kolejny rok dzieci - Agata Paskudzka, Edyta Zając i Kasia Cichopek (ostatnia z dużym znakiem zapytania).

 

Szczęśliwy tatuś:

 

Więcej o:
Komentarze (54)
Piotr Rubik zostanie tatusiem
Zaloguj się
 • sansa

  Oceniono 36 razy 18

  Oni oboje są tak sztuczni, że chyba urodzi im się lalka.

 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 15

  Mój tata został nim w wieku 38 lat. To coś złego ? I jest zajefajnym ojcem. Nie wyglada i nie czuje się na dziadka - chociaż rzeczywiście mógłby nim byc. Mój tata jest na luzie, i nawet nie zwracam uwagi ile lat ma. Ludzie. ! pomyślcie zanim cos napiszecie. Przeciez teraz nawet jest coraz bardziej spotykane, ze starsze małżenstwa zostają rodzicami. Czy to zbrodnia ? Zazdrościcie czegos ? Moze Wy - dziewczyny - nie macie faceta i tak tylko piszecie. Poza tym...on iu tak nie czyta tego wiec....

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 10

  rubikowski batucik zaszalał.....

 • ula12

  Oceniono 7 razy 7

  Fajnie, że w końcu będzie miał dziecko.

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 6

  "Plotek, nie pie... bo gdyby któraś z twoich, pożal się Boże, pań redaktorek urodziła dziecko z talentem równym Rubikowi, posikała by się ze szczęścia. Ale to raczej niemożliwe - jeśli zdolności mamusi są współmierne do jakości artykułów na tym portalu. Patrząc obiektywnie: Rubik wrażliwość artystyczną posiada i gdyby jego muzyka była taka marna, jak piszecie, jego koncerty nie przyciągały by takiej ilości publiczności. I nie są to większości gimnazjalistki, które zapełniają sale na koncertach Dody czy innej Andrzejewicz, ale dorośli, świadomi ludzie. " Według mnie to jeden z najmądrzejszych komentarzy, Rubik to utalnentowny gość, ale my jako gimnzjlaistki albo młodsze nie mozemy tego docenic bo dla niektórych to doda ma talent, a dla tych mądrzejszych to inni artysci ktorzy nie pokazuja tylka by zdobywac fanów, wiec jak bedziecie miec po 30 lat nie bedziecie mogli uwierzyc w to co pisaliscie ;p

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 6

  Naprawdę GRATULUJE....

 • papasmerf

  Oceniono 12 razy 6

  GRATULACJE!!:) wiek nie jest aż tak ważny, widać że sie kochają i to chyba normalne że chcą założyć rodzinę:)

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  No to chyba czas najwyższy? Nie jest przecież już taki młody.

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  ejj a czemu akurat ma sie zajac fizyką jądrowa??? ;];))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX