Pieńkowska wygryzie Marczuk-Pazurę z "Miasta Kobiet"?

Czyżby szykowało się starcie dwóch tytanów?

 

Pół roku temu Weronika Marczuk-Pazura zaczęła pracę w TVN Style przy programie "Miasto kobiet". Weronika była już trzecią prezenterką, która "próbowała" prowadzić ten program z Pauliną Młynarską. O tym, że nie jest to łatwe, przekonała się wcześniej Marzena Rogalska oraz Anna Dziewit ( żona Marcina Mellera).

 

Nie trudno zauważyć, że Paulina Młynarska lubi dominować, dlatego rzadko dopuszcza do głosu drugą współprowadzącą. Rogalska miała tego dosyć i sama odeszła z TVN Style. Dziewit nie sprawdziła się w roli prezenterki i została zwolniona. Zdaniem "Super Expressu" podobny los spotka Weronkę Marczuk-Pazurę, która nie wypada dobrze na tle rozgadanej Młynarskiej.

 

Szczerze mówiąc, na miejscu Pazury, sami zrezygnowalibyśmy z prowadzenia programu. Nie ma nic przyjemnego w nieustannym słuchaniu Młynarskiej i ewentualnie zapowiadaniu przerwy na reklamy. Są lepsze i bardziej rozwijające zajęcia.

 

 

Osoba z produkcji programu powiedziała, że to Paulina Młynarska kręci ciągle nosem na swoje koleżanki. A kto zastąpi Weronikę? Informator "SE" zdradził, że będzie to prawdopodobnie Jolanta Pieńkowska! Trudno to sobie wyobrazić, ponieważ w czasie oglądania "Dzień dobry TVN" mamy wrażenie, że Pieńkowska najchętniej sama by prowadziła program. Zresztą Jola jest nie do zniesienia w "DDTVN" i nie chcemy, żeby zepsuła jeszcze "Miasto kobiet".

 

A jeśli Młynarskiej ciągle nie podobają się współprowadzące, to może należy pozbyć się właśnie jej?

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (60)
Pieńkowska wygryzie Marczuk-Pazurę z "Miasta Kobiet"?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 11

  Pani Marzena Rogalska nie ma sobie równych to mądra,ciepła, pełna dystansu kobieta z uroczym poczuciem humoru,przeciwieństwo Agaty.Bez niej miasto kobiet straciło najwięcej.

 • szkolniak

  Oceniono 12 razy 10

  Tylko powrót Rogalskiej spawi, że będziemy znowu oglądać ten program. MŁYNARSKA OUT !

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 9

  Jedynym ratunkiem dla Miasta Kobiet byłby powrót Marzeny Rogalskiej.

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 8

  Wszystkiego najlepszego życzę pani Weronice.

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 8

  "A jeśli Młynarskiej ciągle nie podobają się współprowadzące, to może należy pozbyć się właśnie jej?".
  jestem ZA :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 8

  ROGALSKA WRÓĆ!!!!!! Cała Polska czeka na Ciebie!!!!!! To był program, a teraz to dramat, ta wieczna rozwódka Paulinka plus zmieniające się przystawki i mamy kicz na całego!

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 7

  Młynarska nie liczy się z nikim i promuje tylko siebie.
  Ale kochani po prawdzie to Weronika jest jak mumia egipska i do takich programów sie nie nadaje, Bez wyrazu, mdła i jest jak manekin i nawet chocby Młynarska nic nie mówiła to Weronika będzie tak samo milczała.

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 7

  A ja proponuję wymianę p.Młynarskiej na dwie prowadzące - p.Rogalską i p.Marczuk. P.Młynarska kazdego "zagada" na śmierc co szczególnie dla współprowadzących moze byc horrorem

 • kasia1998

  Oceniono 9 razy 7

  Mnie to nie obchodzi. Ale sensacja

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX