Marcin Meller znów stracił pracę?

Koniec "Kapitalnego pomysłu"!

 

Marcin Meller po odejściu z programu "Dzień dobry TVN" na jakiś czas zniknął z mediów. Wielu wróżyło mu koniec kariery telewizyjnej. Marcin nie pożegnał się jednak z TVN-em i przyjął od stacji propozycję poprowadzenia programu "Kapitalny pomysł". Uczestnicy show prezentowali swój biznes plan, a jury w którym zasiadał m.in. Mariusz Czerkawski, oceniało sam pomysł i możliwości jego realizacji.

 

 

Program nie zdołał jednak przyciągnąć przed telewizory zbyt dużej widowni. Jak podaje portal mediarun.pl, "Kapitalny pomysł" oglądało zaledwie 1,19 mln osób. TVN podczas nadawania programu przegrywał z Jedynką oraz Dwójką. Wiadomo, że porażki bolą, dlatego też stacja postanowiła nie nagrywać kolejnych odcinków programu.

 

Co teraz stanie się Marcinem Mellerem?

 

 

Więcej o:
Komentarze (21)
Marcin Meller znów stracił pracę?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 34 razy 18

  bo ten program spadł nagle jak grom z jasnego nieba , któregoś dnia przez przypadek natrafiłam na chyba pierwszy odcinek , ale nie wiedziałam o co chodzi , może gdyby bardziej " rozrekramowali " , wybłoby więcej widzów

 • Gość: Gość

  Oceniono 21 razy 15

  Za wiele do prowadzenia to w tym programie nie miał.

 • Gość: Gość

  Oceniono 30 razy 10

  program jest moze fajny, ale zla jest godzina jego emisji....!!!

 • becia121ol

  Oceniono 12 razy 8

  szczerze to nawet nie wiedziałąm ze taki program istnieje ; ))

 • Gość: Gość

  Oceniono 27 razy 7

  Kto mając dobry pomysł na biznes idzie ogłosić go światu?
  Widziałem ze 2-3 fragmenty.."jury" było powalające. Z zadawanych uczestnikom pytań jasno widać że do pieniędzy nie dochodzili od zera własną pracą tylko wdepnęli w jakiś układ i już. Pytania w stylu dlaczego biedny kali ma problem przecież to można załatwić 1 telefonem.. itp.
  Oczywiście pomysły na biznes były też czasem na miarę tego faceta z pacynką co mu ją wywalili z pociągu a on ciągle żyje ;)

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 4

  Wiadomo, że 50% sukcesu takich programów to dobre jury, a tu było słabe, Czerkawski pewnie miał robić za gwiazdę, ale był nijaki, Niemczyk jako ekspert ok, ale zabrakło kogoś z jajem, poza tym program nudnawy, dobra decyzja ze zdjęciem go z anteny

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Dobrze by było gdyby Marcin wziął się za lepsze ilustrowanie Playboya,tzn.aby fotografie były bardziej rzeczywiste a nie plastikowe,panie eksponujące ciało są tak sztuczne że gdyby nie teksty to ten miesięcznik nie dałoby się strawic,poza tym wygląda to tak, w kraju są jedynie młode,sztuczne lalunie,a gdzie dojrzałośc typu Kasprzyk,Wolszczak,kobiety które skończyły te 40 lat jakiś czas temu,przecież są również atrakcyjne i normalnie zbudowane ,mam na myśli to że ,,składają,, się też z brzucha,pępka,uda,kolana,tyłka , symbolu macieżyństwa piersi potocznie zwanych cycami i nawet podbrzusza tak skrzętnie ukrywanego i pomijanego na tych pictorialach ,a te ujęcia można drukowac w periodykach dla mało świadomych ludzi którzy jedynie na filmach dla dorosłych z dawnych lat, widzą kobiece łono wraz z przyległościami.

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  TEN PROGRAM BYł FAJNY ....TYLKO MOGLI JAKOS POZNIEJ PUSZCZAC

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Moja ocena tego programu to nijaka i marna kopia nadawanego z dużym powodzeniem przez BBC programu Dragons' Den, gdzie w jury jest pięcioro prawdziwych miliarderów i każdy ma przed sobą na stoliku 250 tys. funtów (na każdy odcinek i to jest jego kasa) i może zinwestować w firmę bądź pomysł uczestnika sam lub w spółke z innym członkiem jury w zamian za dany procent od zysku danego biznesu, procent jest negocjowany z uczestnikiem podczas programu. Naprawdę wielu ludzi odniosło sukces w biznesie z pomocą jury ale są i wyjątki gdzie np pomysł został odrzucony i niedoceniony przez jury a i tak uczestnik sam rozkręcił biznes i odniósł sukces. Zdażają się też tzw "kosmici". A w naszej edycji to jak widać kiepsko ale jak wiadomo "jaki kraj tacy ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX