Doda zniknie na rok?

Piosenkarka nie planuje wydania kolejnej płyty w 2009 roku. Myślicie, że Doda da o sobie zapomnieć?

 

Jak dowiedział się dzisiejszy "SE" Doda w nadchodzącym roku nie wyda swojej kolejnej płyty. Do tego piosenkarka będzie grała mniej koncertów niż w tym roku. Fanów Dody uspokajamy - piosenkarka szykuje dla Was kolejną atrakcję. Już w styczniu Doda weźmie udział w zdjęciach do nowego teledysku do piosenki z płyty "Diamond Bitch". Który to będzie utwór? O tym zdecydują fani. Trochę to dziwne zwłaszcza dlatego, że drugim singlem miał być utwór "To jest to". Pół roku temu Doda nawet zorganizowała w programie "Studio Złote tarasy" casting na swoje sobowtórki. Zwyciężczynie miały zagrać w teledysku do utworu "To jest to". Plany jak widać uległy zmianie.

 


Doda, według informacji "SE", będzie w 2009 mniej aktywna niż w kończącym się roku. Piosenkarka ma rzekomo poukładać sobie teraz swoje życie prywatne, a nową płytą zająć się w 2010 roku. Naszym zdaniem fakt, że Doda nie nagra w nowym roku płyty, nie ma absolutnie żadnego znaczenia. Doda nie da o sobie zapomnieć, bo będzie miała więcej czasu na kolejne skandale. Przecież mało kto zna ją z działalności muzycznej, a bardziej z szeroko pojętej działalności medialnej.

Więcej o:
Komentarze (152)
Doda zniknie na rok?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 28 razy 16

  W końcu ale jak dla mnie to mogłaby zniknąć raz na zawsze ze sceny z wizji i radia

 • osmium

  Oceniono 23 razy 15

  Przecież ona jest do bani.

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 12

  alem się zmartwił... nie będzie płyty ;-)

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 11

  Wszystkie jej cechy: głupia, obnaża się przy ludziach, niesubtelna, nieszczera, oszukuje fanów nie przychodząc na koncerty, niekulturalna (używa wulgarnych słów), nie brak jej samopodlizywania się swoją osobą, osoba nie umiejąca się odnaleźć w społeczeństwie, małoutalentowana, narcyz, agresywna w stosunku do innych, małointeligentna (myśli, że jest królową, choć monarchia już dawno przeszła), bardzo grzeszy (seks przed małżeństwem), nienormalna (zachowanie dziecka w wieku 9 lat - psycholog?).

 • mayalena

  Oceniono 23 razy 11

  święta racja ... doda paszoł won .

 • rysiek

  Oceniono 14 razy 10

  daj panie boże...

 • seattle

  Oceniono 17 razy 9

  Yeahhh! Wreszcie koniec tego pustego, silikonowego padła!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 25 razy 9

  Alleluja!!! radujmy się więc, to się nazywa Dobra Nowina :-)

 • Gość: Gość

  Oceniono 30 razy 8

  SONDAŻ: Kogo wolisz: Jolę czy Dodę. Jeżeli wolisz Dodę, to daj plusa, a jeżeli Jolę - to minusa. Po tym sondażu zobaczymy, ile fanów ma Doda, a ile - Jola.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX