Kto zarabia najwięcej?

W grudniu najbardziej rozchwytywaną gwiazdą jest Piotr Bałtroczyk! Doda i Feel nie mają z nim szans.

 

Jesienią w telewizji Polsat mogliśmy oglądać program "Piotr Bałtroczyk na żywo". Ten kabaretowy show przyniósł Piotrkowi wielką popularność, co przełożyło się na jego zarobki. Tylko na grudzień Piotrek miał zaplanowane aż 20 pokazów. Każdy jego występ trwa 30 minut. Ile kabareciarz zarobi?

 

Jak podaje "SE" za każdy występ Piotr zgarnie po 30 tysięcy złotych, co oznacza, że kabareciarz zainkasuje w grudniu aż 600 tysięcy złotych. Jak łatwo policzyć Bałtroczyk za minutę występu bierze tysiąc złotych. Jak zdradził "SE" jeden z organizatorów imprez, Piotrek nigdy nie żąda żadnych wymyślnych rzeczy. Wymaga tylko załatwionego noclegu w czterogwiazdkowym hotelu. No i słusznie - po wyczerpującym, półgodzinnym występie trzeba się wyspać!

Więcej o:
Komentarze (71)
Kto zarabia najwięcej?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 47 razy 33

  KtoS mu chce tyle płacić, więc nie nasz ból, że tyle dostaje. Poza tym to fajny gość od łądnych paru lat był konfernsjarem podczas występów kabaretów.

 • Gość: Gość

  Oceniono 40 razy 32

  Trudno żeby odmówil jak mu dają - też bym wziąl... ;)

 • Gość: Gość

  Oceniono 49 razy 27

  To też praca. Rozwesela nas i tyle. Z tego żyje. Wybił się na szczyt i tyle zarabia. Więcej wymagań od siebie i też niektórzy mogli by stać na miejscu Dody czy Feel. Bałtroczyk ma to do siebie, że jeszcze trochę myśli i można go posłuchać. Dody ani Feel nie. A jakbym była gwiazdą to też bym korzystała z hoteli. Fakt faktem... za dużo zarabia... znam lepszych od niego.

 • mr_erekcja

  Oceniono 26 razy 22

  kiedy ten popieprzony naród oduczy się zaglądania komuś do portfela?!
  płacą mu to bierze - zazdrościcie to weźcie się też za konferansjerkę, nikt nie każe wam pracować za kilka setek za miesiąc w markecie

 • Gość: Gość

  Oceniono 40 razy 22

  Fajny z niego gosc i niezly kabareciarz. Skoro blachara bierze masakryczna kase za nic to dlaczego Baltroczyk ma wystepowac za psie pieniadze??

 • Gość: Gość

  Oceniono 25 razy 19

  płacą to bierze

 • Gość: Gość

  Oceniono 21 razy 17

  w koncu ktos dobrze zarabia za inteligencje.....

 • Gość: Gość

  Oceniono 24 razy 16

  a co zazdrościcie ?? i bardzo dobrze ! Jemu jest chociaż za co płacić a nie DODA czy FEEL

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 12

  Kasuje tyle ile mu dają ,też bym tyle brał gdyby mi dali

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX