Plotek.pl

Agustin Egurrola pokazał światu Carmen

23.12.2008 15:10
A A A Drukuj
Agustin Egurrola, Nina Tyrka

Agustin Egurrola, Nina Tyrka (Viva, nr 26, 23 grudnia 2008)

 

Można się było spodziewać tego wcześniej czy później. Gwiazdy lubią chwalić się swoimi pociechami na łamach tygodników z wyższej półki, ale nie man to oceniać. Tak czy inaczej do tego grono dołączył Agustin Egurrola, który od niedawna jest ojcem maleńkiej Carmen. Mamą dziewczynki jest partnerka choreografa, Nina Tyrka.

 

W wywiadzie dla tygodnika opowiadają o emocjach, które towarzyszyły rodzącemu się między nimi uczuciu oraz o obawie i niesamowitej radości z perspektywy posiadania dziecka. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż Nina Tyrka nie rodziła w prywatnej klinice pod znieczuleniem, tylko wybrała normalny szpital. Dlaczego?

 

- Dla mnie nie sztuką jest urodzić w prywatnej klinice. Zapłacić parę tysięcy i wjechać na stół operacyjny, co do minuty, w z góry określonym terminie, ze słowami: "No, to krójcie mnie i już po imprezie". Narodziny dziecka to tajemnica. Chciałam jej sprostać, sprawdzić się. (...) Wszystko trwało cztery godziny, nie potrzebowałam znieczulenia - mówi tancerka w wywiadzie dla Vivy.

 

 

A jak Agustin Egurrola zniósł poród?

 

- Byłem z nią od początku do końca. Patrzyłem jak Nina cierpiała, a potem położono jej Carmen na brzuchu i kiedy spojrzałem jej w twarz, zobaczyłem uśmiech. Niezwykły, anielski. W jednej sekundzie zapomniała o bólu. (...) Otworzyła oczy i spojrzała na mnie pierwszego.

 

 

Śliczne maleństwo!

 

 

 

Zobacz więcej na temat:

  • 130
  • 2
Komentarze (130)
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX