Asystentka Ibisza rozbiła jego małżeństwo?

Paulina namawiała Krzysztofa, żeby przyspieszył rozwód z Anną Nowak-Ibisz.

 

Krzysztof Ibisz szybko doszedł do siebie po zamieszaniu, jakie wywołała informacja o jego rozwodzie. Wszystko wskazuje na to, że Krzysiek znalazł pocieszenie w ramionach młodziutkiej studentki dziennikarstwa, Pauliny. Dziewczyna poznała Ibisza na planie programu "Gra w ciemno" i od tamtego czasu zwariowała na jego punkcie.

 

Krok po kroku, Paulinie udało się zostać asystentką prezentera. Jak donosi "Fakt" ostatnie dziewięć dni para spędziła we Wrocławiu, gdzie Ibisz nagrywał program "Kłamczuch" i w Wiśle, gdzie prezenter prowadził imprezę. Paulina nie opuszcza swojego szefa nawet na krok. Wygląda na to, że łączy ich nie tylko praca.


Mama Pauliny cieszy się, że córka znalazła tak świetnego i dobrze ustawionego faceta, ma jednak wyrzuty sumienia, że jej córka rozbija rodzinę - powiedziała "Faktowi" osoba z otoczenia Pauliny i jej rodziny.

Na czas świąt mama Pauliny pewnie schowa wyrzuty sumienia do kieszeni, bo jak dowiedział się "Fakt" Krzysztof Ibisz spędzi Boże Narodzenie z rodziną swojej asystentki.

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (82)
Asystentka Ibisza rozbiła jego małżeństwo?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 32 razy 22

  Wiele kobiet, które odebrały mężów innym kobietom już wie, że wyrządzone zło zawsze wraca, inne się o tym wkrótce dowiedzą. Szkoda, że nie potrafimy uczyć się na błędach innych...

 • romadabrowa

  Oceniono 24 razy 18

  Krzysztof Ibisz jest jak dziecko ciągle zmienia zabawki, najwyższa pora dorosnąć.Panie Krzysztofie rodzina i dzieci to
  skarb największy, nie porzuca się jak stare zabawki

 • Gość: Gość

  Oceniono 22 razy 16

  A ja uważam, że Ibisz jest wstrętny i niestały w uczuciach... Po co tylko, w każdym związku robi sobie dzieci?? Każde ma inną matkę.
  I proszę nie pisać, że KTOŚ rozbił jego małżeństwo. Zrobił to on sam bo tak chciał. Czyżby uważał, że do trzech razy sztuka? Opamiętaj się, ty "młodzieniaszku"!!! z dorobkiem dzieci na karku. Ale udał im się tatuś, nie powiem... co zachłysnął się" ( może chwilowo? ) dwa razy młodszą od siebie. Chyba pozazdrościł Pazurze...

 • Gość: Gość

  Oceniono 22 razy 14

  geje lansuja sie z malolatami!

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 13

  To zenujace i wstretne!Facet plodzi synow i jest kompletnie niedojrzaly do stalego zwiazku.Panienka to rodzaj scierki,ale w jej rodzinie liczy sie KASA.
  Jak im sie uda przelamac oplatkiem?........

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 12

  Facet popadł w rutynę następnej zrobi synka a po dwóch latach ją zostawi dla innej asystentki ha ha ha

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 12

  na miejscu jego żony dawno bym kopnął takiego frajera.wielki gwiazdor się znalazł

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 11

  kobiety rozbijające małżeństwa są wstrętne, szczęście kosztem czyjegoś niesczęćia...

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 10

  no cóż swoje3go szczęsia nie buduje się krzywdząc innych, ten pan to niedojrzały mały człowiek, zapewne to nie ostatnia pani w jego egoistycznycm, napuszonym życiu, takze Paulina będzie w niedłuigim czasie w takiej sytuacji jak poprzednie zony pana Krzysztofa. Będzie ciepieć, niech cierpi a teraz niech korzysta z pozycji swojego starszego "pana" ile się da, dobrze mu tak.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX