Plotek.pl

Tomek Jacyków spędzi święta z "teściami"!

20.12.2008 11:15
A A A Drukuj
Tomasz Jacyków w stylistyce letniej. Tomasz Jacyków/MD/Forum

 

Tomasz Jacyków na pierwszy rzut oka wydaje się bardzo ekscentryczny i specyficzny. Stylista rzeczywiście ubiera się w dosyć oryginalny sposób, ale w głębi serca jest tradycjonalistą. Święta uwielbia spędzać z najbliższymi mu osobami.

Wigilię spędzę tylko z mamą. A na pierwszy dzień świat zostałem zaproszony na kolację do rodziców Tomka, mojego życiowego partnera. Nie opowiadam wszędzie o moim chłopaku, bo rzadko ktoś o niego pyta. Jednak mojego związku nigdy nie ukrywałem przed światem - mówi "Faktowi" Tomek.


Jacyków niezwykle rzadko pojawia się publicznie ze swoim partnerem Tomkiem Jaworskim, z którym związany jest od wielu lat. Swojej prywatności strzeże jak lew. Jaworski wspierał Tomka, gdy był jeszcze początkującym stylistą. Rodziny Jacykowa i Jaworskiego zaakceptowały ich związek.

 

 

Zobacz więcej na temat:

  • Ocena:

    • słabe
    • nic specjalnego
    • dobre
    • bardzo dobre
    • znakomite

    0 głosów

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (40)

  • avatar

    Gość: Gość

    Oceniono 2 razy -2

    jak bym go spotkał to zbity by był odrazu !

  • avatar

    Gość: Gość

    Oceniono 3 razy -1

    tomek czy to jest dobra droga? pomysl o wiecznosci-tu jestesmy tylko chwile-zycze powodzenia w zmianie

  • avatar

    Gość: Gość

    Oceniono 14 razy 4

    pedały

  • avatar

    Gość: Gość

    Oceniono 1 raz -1

    Podobno Rafał Burdyk zmarł .

  • avatar

    Gość: Gość

    Oceniono 17 razy 9

    Pismaczki plotka to prostytutki bez wykształcenia z kompleksami, które taplają się w błocie i uwielbiają nim obrzucać najczęściej ludzi wykształconych, uczciwych, którzy coś sobą reprezentują i osiągneli wiele w swoim życiu.

  • avatar

    Gość: Gość

    Oceniono 13 razy -13

    witam, proszę o ploteczki, adresy, telefony gwiazd!!! Cichopek, Wojewódzki, Gąsowski, wszyscy !!!!!
    pisac na:
    donosy-ploteczki@gazeta.pl

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX