"Powinno być więcej form swobodniejszego seksu"

Maciej Maleńczuk na prezydenta!

 

Maciek Maleńczuk to jeden z niewielu prawdziwych artystów, których mamy jeszcze żyjących w Polsce. Niestety, jak większość osób w tym kraju bardziej jest kojarzony za sprawą swoich skandalicznych wybryków i kontrowersyjnych wypowiedzi. Teraz podobno się zmienił. Skręty, które nieustannie palił podczas każdego wywiadu, wymienił na cynamonowe cukierki, a imprezy ostro zakrapiane alkoholem, na weekendy na wsi.

 

Możecie jednak odetchnąć: to tylko pozory! Maciek może i się trochę uspokoił, ale jego podejście do życia jest wciąż takie samo! Najlepszym tego przykładem jest wywiad w najnowszym numerze "Gali". Anna Zakrzewska nie uwierzyła Maleńczukowi i wyciągnęła z niego całą prawdę. Gdyby Maciek był politykiem, to jak myślicie, jaki byłby jego program wyborczy? Maciek chciałby, żeby to była polityka wolnej miłości.

 

Powinno być więcej form swobodniejszego seksu i wyższa kultura seksualna w społeczeństwie. To znaczy, że nie umiemy podejść do siebie po ludzku. Zamiast tego wyczyniamy jakieś dziwaczne gry przedwstępne, polegajace na zapraszaniu do kina, widywaniu się z rodziną i chodzeniu za rękę na niekończące się spacery.

 

A jak to powinno wyglądać zdaniem Maćka?

 

Być może powinno sie to odbywać poprzez taniec. Najpierw tańczymy, a potem, gdy mamy już dość, odpoczywamy na leżąco. Później znowu rumba, cza-cza itd. Dobrze by było, gdyby lokale były w stanie parze chcącej odpocząć ofiarować coś więcej niż tylko toaletę...
Więcej o:
Komentarze (22)
"Powinno być więcej form swobodniejszego seksu"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 8

  Ojjj widać, że poniższe co niektóre wypowiedzi pisały 13- letnie panienki, które Robaczyfska stawiają na piedestale,więc o takim gościu jak Maleńczuk nic nie wiedzą.
  Źle na tym wyjdziecie dziewczynki.

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 8

  bardzo go lubię , sam powiedział u wojewódzkiego ,że sprawy seksu nie ida mu jak dawniej, teraz została mu tylko teoria

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 6

  i wszystko byłoby spoko, gdyby rypał "wszystko co się rusza i na drzewo nie s..." w stanie wolnym, ale chłop żonę ma i dzieciaki, a rypie facetów po kiblach w knajpach...po co więc ten pic na wodę fotomontaż!? niby taki wyzwolony o żonkę w domu ma, żeby mu jak wróci nawalony i naćpany uprała, gotowała i posprzątała a kiedy nie ma kogo innego i d... dała. Ku... nie facet.

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 3

  kto by go chcial.

 • sarina77

  Oceniono 2 razy 2

  ty w życiu

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  On/a Ci zapewne proponuje posłuchać sobie tego różowego lachociąga - D. Rabczewskiej. Bóg mi świadkiem, nie wiem, dlaczego.

 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 1

  stary ćpun

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 0

  Przeciesz dla tego oszołoma SEX -to słownik wyrazów obcych

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 0

  Jest tak, jak sądziłam, p. Maleńczuk myśli penisem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX