Show "Gwiazdy tańczą na lodzie" nie wróci na wizję!

Doda i Justyna Steczkowska straciły pracę. Płaczecie z tego powodu?

 

Przeważnie bywa tak, że jeśli programowi drastycznie spada widownia, stacja decyduje się nie kontynuować formatu. Inaczej jest w przypadku show "GTNL". Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, show jesienią oglądało ponad 3 mln widzów. To minimalnie więcej niż wyniosła oglądalność wiosennej edycji. Do tego zyski z reklam były jesienią większe - trzecia edycja zarobiła 18,2, a druga 12,7 mln. Jeszcze w piątek firma Rochstar, która produkuje program, nie wiedziała, czy będzie robiła wiosnę kolejną edycję, ponieważ Telewizja Publiczna nie podjęła ostatecznej decyzji. Dziś teoretycznie jest już wszystko jasne.


Program "Gwiazdy tańczą na lodzie" generalnie zrealizował postawione cele. Czujemy jednak, że pora otworzyć się na nowe pomysły w kwestii piątkowej rozrywki w Dwójce. Jest ich kilka, a w tej chwili każdy z nich bardzo dokładnie analizujemy - - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Jarosław Burdek, wicedyrektor stacji.


Szczerze? Wiosną też mówili, że nie będzie trzeciej edycji, tylko "Bitwa chórów". Jaki program został zrealizowany? "GTNL". Coś czujemy, że w przyszłym roku będzie to samo.

 

 

Więcej o:
Komentarze (44)
Show "Gwiazdy tańczą na lodzie" nie wróci na wizję!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 7

  Słyszałam, że teraz ma być "Gwiazdy skaczą z wielkiej krokwi". Ponoć Jusia ma skakać jako przedskoczek!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 6

  doda to se zawsze znajdzie cos by zyskac kase. aa justyna....nie.

 • Gość: Gość

  Oceniono 20 razy 6

  ja też lubiłam oglądać GTNL

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 5

  w sumie, to i tak im się gwiazdy wyczerpały...więc może fajnie było by obejrzeć nowy program ;]

 • Gość: Gość

  Oceniono 21 razy 5

  Szkoda, bo program był cudowny i miał wielka ogladalność. Ja przestałam oglądać Fabryke Gwiazd, żeby mi nic z GTnL nie umknęło, a tu masz, nie będzie programu. A moze Rochstar się jeszcze rozmyśli i jednak będzie.

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 4

  Uwielbiałam od dziecka jazdę figurową na lodzie. Kiedyś częściej puszczali transmisje z mistrsostw w tej dyscyplinie. Oglądałam to z zapartym tcjhem. Teraz dzięki GTnL miałam tego namiastkę. To wpaniałe, że człowiek, może tyle co nie człowiek. Bo okazuje się, że jak ktoś bardzo chce i włozy w to dużo pracy, to nawet w późnym wieku może osiagnąć zadziwiające efekty. To piękny sport i bardzo fajny i widowiskowy program. Szkoda, że go już nie będzie.

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 3

  ludzie nie martwcie się tymi głupimi komentarzami! ci co tak tutaj prowadzą bełkot typu Najgłupszy program jaki widziałam. ..itp to wypisuja jakieś miernoty społeczne..wejdzcie na któreś z innych stron plotka i każdego bedą krytykować, każdy program obsmarują swoim gównem..zal takich prostaków! bo złość i zazdrość nimi aż kipie! marne ludzie co nic nie posiadają w życiu, ani dobroci ani żadnej pasji, ani żadnego autorytetu ..może posiadają zasób najgorszych słow nic poza tym. to marni ludzie! niech piszą , niech im ulży- na to tylko ich stać poza tym nic nie mają , nic nie potrafią żyją i truja!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 2

  Sa zazdrośnicy komentujący których charakteryzuje tylko debilizm! i są ludzie , mający wyższy poziom - ja lubię oglądać GTNL . Ma rację ten kto to napisał. Te debilne i żenujące komentarze garstki nawiedzonych, nienormalnych, sfrustrowanych, byle jakich panienek zaczynają być niesmaczne i nudne. Po co takie gówna wogóle nasza święta ziemia nosi. Siedzi takie bydło wszystkich i wszystko krytykuje, pieprzy o jakimś płaceniu abonamentu, co to grosze i wymadzrają się, choc nic kompletnie nic mądrego nie mają do powiedzaenia. Takie Rutowiczki niesakażone myśleniem. A olać to gó.... Takie badziewia też muszą żyć. To popaprańce natury, wkółko jęczące i niezadowolone, zgnuśniałe, nudne jak flaki z olejejm dziwy.

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 2

  w KOŃCU jakas dobra wiadomosć!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX