Hanna i Tomasz Lis zostaną bez pracy?

Tomasz Lis może wylądować na bruku - donosi "Fakt"!

 

Czarne chmury zawisły nad Lisami. Najpierw pod nieobecność Hanny Lis, szefowie "Wiadomości" odsunęli ją na czas nieokreślony od prowadzenia serwisu. Teraz niepewna jest również przyszłość Tomasza Lisa w Dwójce. Tym razem nawet prezes Urbańskim im nie pomoże, bo sam ma problemy.

 

TVP będzie jednak ciężko pozbyć się Lisa. Dlaczego? Pod względem oglądalności "Tomasz Lis na żywo" bije na głowę inne programy publicystyczne. Ale i na to są sposoby. TVP postanowiło w trakcie trwania programu Lisa puszczać na Jedynce serię filmów o Bondzie, które zawsze cieszyły się wielką popularnością. Jak słusznie zauważył "Fakt" najdziwniejsze w tym wszystkim jest to, że to Dwójka zaczęła emitować te filmy.

 

Jeśli przez Bonda, Lisowi spadnie oglądalność, władze będą miały powód do zwolnienia go. A co z Hanną Lis? Jak głosi plotka, jeszcze w tym tygodniu zarząd TVP podejmie decyzję co do całkowitego zwolnienia jej z funkcji prowadzącej serwisu. TVP będzie musiało zapłacić im gigantyczne odszkodowania za zerwanie kontraktów i jeszcze zatrudnić nowe osoby. Za wszystko zapłacimy z abonamentu.

 

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

 

TVP uknuło spisek przeciwko Hannie Lis?

 

Dostanie milion złotych odszkodowania

 

Hanna Lis odsunięta od prowadzenia Wiadomości

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (20)
Hanna i Tomasz Lis zostaną bez pracy?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  Inteligentni ludzie nie oglądają tzw. telewizji publicznej, ani innej i nie płacą aboanmentu, osiołki. Poczytaj książki, spotkaj sie z przyjaciółmi,a nie podniecaj się marnymi plotkami kto ile zarabia labo kto z kim śpi

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 3

  Para debili..

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  naprawdę należy im się trochę suchych lat!! ile oni teraz kasy zarabiają!!! to jest aż przykre!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Wszystkie Hanki to zdziry!

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 2

  nie trawię lisiaczków

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 2

  i bardzo dobrze, czytałam w gazecie ,że zarabiają po 60 tys. miesięcznie, moja mama , która jest na emeryturze nie jedną rzecz musi sobie odmówić ,ale abonament zawsze płaciła, piszę "płaciła", bo po przeczytaniu artykułu "ile zarabiają Lisowie " przestała płacić, mądra decyzja, popieram.

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 2

  Maja tyle kasy,że głowa boli.Niech tez zejda na ziemie i pozyja jak kazdy zwykly obywatel!!! Dobrze im !!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  poradza sobie i to dobrze nie ma co sie nad nimi litować,ona nie miała litości sama wie o kim myslę dobrze im tak.Dama może nie będzie tak zadzierała nosa i nie obnosila się z- mój maz ,mój mąż.Kto się wywyższa będzie poniżony.Nie rób komuś co tobie niemiłe.

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  O Matko! Może zbiórkę jakąś dla nich zorganizować, bo z czego biedaczki żyć będą?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX