Żora dostał nową rolę!

Zagra w nowej serii "Niani" i nie będzie to tylko epizod...

 

Kariera aktorska Żory rozwija się z miesiąca na miesiąc. Korolyov nie ma żadnego wykształcenia aktorskiego, ale i tak nie może opędzić się od propozycji filmowych. Żora grał już w "Egzaminie z życia" oraz "Tylko miłość". Jak donosi "SE" już wiosną zobaczymy tancerza w serialu "Niania". Żora wcieli się w postać nowego chłopaka Gosi, córki Skalskiego. Producenci zdradzili gazecie, że postać, którą zagra tancerz będzie wzbudzała mieszane uczucia wśród domowników.

 

Edyta Herbuś, Żora Korolyov, Stefano Terrazzino. Wszyscy zaczynali jako tancerze w "Tzg", a skończyli na planie filmowym. Już zaczynamy rozumieć czemu Adam Król powiedział, że "Tzg" jest dla niego "grą o życie".

Więcej o:
Komentarze (18)
Żora dostał nową rolę!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • rasna

  Oceniono 11 razy 5

  Boze czy w tym kraju nie ma aktorow.Ten Korolyow jest taki sztuczny ,ze jak sie pojawia na ekranie ,to reka sama ,bezwiednie siega po pilota.

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 3

  o nie tylko nie on, czemu chcą bardzo zepsuć ostatnią serię. Ja nie mogę na niego patrzeć i nie oglądam, żadnych wspaniałych seriali ani programów w których brał udział, ale Nianię lubię!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  On jest bardzo fajny. ci, ktorzy uwazają ze nie, to bezguscia!

 • marsjanka

  Oceniono 1 raz 1

  ..nie wiem dlaczego on dostaje tyle ról,jest beznadziejny,nielubię oglądać filmów z nim:)

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  On jest tak nijaki i taki bezkrytyczny wobec siebie, że rzygać mi się chce.

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 1

  czy nie ma Polaków? tylko cudzoziemiec, który obsmarowywuje polaków w wywiadach jacy myśmy nietolerancyjni i stający w poprzek karierze?Przecież to niesympatyczny obleś1

 • prostezejaa

  Oceniono 2 razy 0

  Kiedyś go lubiłam, ale teraz się sprzedał. Postawił na aktorstwo chociaż w ogóle mu nie idzie w tej branży, zamiast robić to co umie to pcha się tam, gdzie nie trzeba. Nie ma aktorskiego talentu ;p

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 0

  a kim on jest? tancerzem? no to na parkiet! a nie do serialu

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 0

  Przecież "Niani" miało już nie być ; -/ No nic. A co to Żory to won na akademie aktorską jeśli chcesz grać.To samo tyczy się innych.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX