Żmuda-Trzebiatowska przegrała przez narzeczonego?

Adam Król nie przypadł do gustu publiczności programu.

 

Udział Marty Żmudy-Trzebiatowskiej w programie "Taniec z gwiazdami" od początku budził wielkie kontrowersje. Pisało się, że aktorka ma zapewnione zwycięstwo, bo pracuje w TVN-ie, a do tego zmusiła producentów show, żeby zatrudnili w programie jej narzeczonej. Ponoć był to warunek jej występu. Pozornie wydawało się, że dzięki Adamowi aktorka będzie miała przewagę nad innymi uczestnikami. Nic z tych rzeczy.

 

Magazyn "Show" upatruje przyczyny porażki Marty właśnie w osobie Króla. Tancerz w trakcie programu opowiadał w wywiadach, że dla niego występ w tym show to "gra o życie". To nie spodobało się publiczności, która zaczęła wątpić w prawdziwość uczuć Adama względem Marty. Plotkowano, że jest z nią tylko dla sławy.


Widzowie nie lubią tych, którzy mają parcie na sukces. Ludzie chyba mieli dość tego, że jemu tak bardzo zależało na zwycięstwie - powiedziała "Show" osoba z produkcji programu.

Rzeczywiście, postawa Adama była nieco drażniąca, ale my nie przypisywalibyśmy mu całej winy. Nawet Cichopek i Hakiel, którzy zakochali się w sobie na parkiecie, nie opowiadali w programie o swoim związku i nie afiszowali się z nim. Marcie i Adamowi zaszkodziło ciągłe mówienie o swojej miłości i planach na przyszłość. Publiczność najwyraźniej dostrzegła, że robione jest to pod nią.

Marta Żmuda - Trzebiatowska wywija na parkiecie
Więcej o:
Komentarze (33)
Żmuda-Trzebiatowska przegrała przez narzeczonego?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • hermiona13

  Oceniono 21 razy 19

  Minął prawie miesiąc od tego jak Marta odpadła, i skończył się TzG;/ CZemu jeszcze ciągle o tym piszecie? Wiadomo, że Marta odpadł przez Adama;/

 • marysia1976

  Oceniono 25 razy 17

  Salsa w jej wykonaniu była cudna! Ale ten jej facet jest paskudny...

 • Gość: Gość

  Oceniono 21 razy 15

  Jakos mi ten partner nie przypadl do gustu...a M.Ż-T jest mi obojętna...nic od niej nie mam :))))

 • Gość: Gość

  Oceniono 24 razy 14

  A ja myślę,że ludziska mieli dość nachalnego promowania Martusi przez media,podobnie jak Urbańskiej.Ludzie nie są głupi i nie lubią jak im się wmawia:"od dziś gwiazdą jest ta pani ,bo zagrała w serialu x coś tam i jest ładna,będzie następczynią ..". Taka Joasia Brodzik na pozycję gwiazdy telewizyjnej musiała pracować wiele lat.A tu nagle pojawia się aktorka z małym dorobkiem,którą poddaje się przeróbkom stylistycznym,odchuda i oto proszę-mamy mega gwiazdkę Martusię.Zanim zdążyłam się do niej przekonać już wyskakiwała mi z lodówki.Mam nadzieję,że jej blask szybko zgaśnie.

 • Gość: Gość

  Oceniono 20 razy 12

  Król jest okropny.Ani sympatyczny ani dowcipny i duuuuuuuuużo za stary dla Żmudy

 • prostezejaa

  Oceniono 11 razy 11

  Żmuda nie wygrała i koniec. Nie możecie się z tym pogodzić, że cały czas o tym piszecie ? Nie ciągnijcie już tego, co nie jest ważne ;p

 • Gość: Gość

  Oceniono 21 razy 11

  mnie pod koniec drażniło u nich już wszystko, a najbardziej jak Marta dziękowała Adamowi jak dostali dobre noty, rozumiem , że można podziękować, ale ona jakby mogła to by mu się rzuciła do stóp, a on specjalnie na to nie reagował. Uważam, że Marta bardzo dużo straciła udziałem w tym programie.

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 10

  Niestety ten gość skutecznie wielu ludzi do siebie zniechęcił. Opowiadał na prawo i lewo o tym, że TZG to dla niego walka o śmierć i życie. Marta pewnie czuła ogromną presję, zamiast traktować to jak niektóre zdrowo patrzące na świat gwiazdy, jak zabawę. Agata Kulesza wyglądała na osobę, która właśnie bawiła się na parkiecie i sprawiało jej to ogromną przyjemność. Właśnie tym zjednała sobie widzów :) Dobrze, że wygrała :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 9

  E tam, ktokolwiek wygra i tak wsiora wno!:) , TVN i tak natrzepie kasy na tych smsach, a wy tu dalej bedziecie sie podniecac i komentowac.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX