Dancewicz i Adamczyk wygrali pół miliona złotych!

Kinga Rusin sama się pogrążyła.

 

W ostatni weekend TVN pokazał dwa wyjątkowe odcinki programu "Milionerzy". W Mikołajkowym wydaniu programu udział wzięły duety: Kinga Rusin i Bartosz Węglarczyk oraz Piotr Adamczyk i Renata Dancewicz. Choć pozornie mogłoby się wydawać, że to dziennikarze będą mieli większą wiedzę od aktorów było odwrotnie.

 

Kinga z Bartoszem wygrali tylko gwarantowane 40 tysięcy złotych, a Renata z Adamem aż pół miliona. Aktorzy zrezygnowali z udzielenia odpowiedzi za milion złotych, bo Renata stwierdziła, że gdyby przegrali "musielibyśmy się potem utopić w Wiśle". Para aktorów jak burza przeszła przez serię 11 pytań. Inaczej wyglądało to w przypadku Kingi i Bartosza.

 

Tak naprawdę mieliśmy wrażenie, że to tylko Bartosz gra. Kinga sama nie odpowiedziała na żadne pytanie, tylko przez cały program nerwowo się śmiała. Choć para doszła do pytania za 125 tysięcy, ze studia ostatecznie wyszła z 40 tysiącami. Na pytanie - "Który z królów nie został pochowany na Wawelu?" - para odpowiedziała, że był to August II Mocny. Niestety była to błędna odpowiedź. Żeby wygrać 125 tysięcy trzeba było postawić na Aleksandra Jagiellończyka.

 

Kinga Rusin w niedzielnym programie "DDTVN" pogrążyła się jeszcze bardziej, gdy przyznała, że po powrocie do domu, jej córka powiedziała jej, iż w tym roku Rusin była w Wilnie na grobie Aleksandra Jagiellończyka. Kinga - trzeba było się nie przyznawać!

 

Pieniądze zostaną przekazane na konto fundacji TVN.

 

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (35)
Dancewicz i Adamczyk wygrali pół miliona złotych!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 21 razy 19

  Ten chichot Kingi Rusin jest irytujący. Próbowała pokazać jaka to jest mądra, ale to jej zupełnie nie wyszło. Wręcz przeciwnie, gdyby nie Bartosz, Kinga może odpowiedziałaby sama, tylko na jedno z pierwszych pytań.

 • Gość: Gość

  Oceniono 24 razy 14

  p. Renata to piękna i mądra kobieta:) gratulacje!!

 • prostezejaa

  Oceniono 11 razy 11

  Nie ma to jak czytać ze zrozumieniem

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 10

  Pani Kinga w każdym kolejnym wywiadzie na żywo udowadniw, że jest WYDMUSZKĄ... Jej wiedza jest elementarna, co niewymownie dziwi.
  Ech

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 10

  Piotr Adamczyk i Renata Dancewicz byli świetni raz że wygrali pokaźną sumę to do tego rozbudzili rozrywkę w milionerach GRATULACJE !

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 9

  Prawda, Rusin beznadziejnie się śmiała i szczebiotała do swojego kolegi, to było irytujące. Oczywiste jest, że Węglarczyk to mądry facet (choć jako prowadzący "Dzień dobry TVN" jest okropny). Ale Adamczyk z Dancewicz byli świetni, byłam zaskoczona, że przebili pierwszą parę. Nawet 'daktylozaur' w wykonaniu Dancewicz na tle poprzedniej pary był zabawny.

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 8

  oglądałam.
  i tu racja, że tylko Bartosz grał, a Kinga się tylko śmiała. Bardziej podobała mi się gra Renaty i Piotra.!

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 7

  Za to Dancewicz wymyśliła daktylozaura, to dopiero obciach ;)

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 6

  Ludzie, Jagiellończyk został pochowany w Wilnie i tam znajduje się jego grób. Co za tym idzie, nie został pochowany na Wawelu! Czytanie ze zrozumieniem się kłania!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX