Edyta Górniak pojechała po Kayah i Tede!

Gdy nie ma kamer Edyta szczerze mówi to, co myśli.

 

W sobotę odbył się finał czwartej edycji "Jak oni śpiewają". Tuż po zakończeniu ostatniego odcinka, na tyłach studia w którym realizowany jest program odbył się uroczysty bankiet. Przybyły gwiazdy i gwiazdki. Tuż po rozpoczęciu imprezy Agata Młynarska złapała za mikrofon i rozpoczęła podziękowania. W pewnym momencie mikrofon dostała też Edyta Górniak, która powiedziała:


Zwracam się teraz do producentów konkurencyjnego programu w tej samej stacji czyli "Fabryki gwiazd". Chciałabym im powiedzieć, że należy do takich programów zapraszać jurorów, którzy lubią ludzi!

O tym, że Edyta nie przepada za Kayah wiedzieliśmy już od dawna. Parę dla temu piosenkarki prowadziły na łamach różnych czasopism małą wojenkę. Ostatnio o ich konflikcie ucichło, dlatego uznaliśmy, że topór wojenny został zakopany. Jednak jak widać Edzia nadal prowokuje Kayah.

Więcej o:
Komentarze (76)
Edyta Górniak pojechała po Kayah i Tede!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 12

  Po pierwsze to nie było do Kayah, a do TEDE. A po drugie - ma świetą rację!

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 10


  I bardzo dobrze powiedziała.Poziom jury ''Fabryki Gwiazd'' był ŻENUJĄCY.Pseudo artyści,którzy nie znaczą nic-wykluczając z tego kręgu Kayah,bo ona zasługuje na szacunek.

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 10

  mi się wydaje,ze ona mówiła o Tede i Bisiorku, a nie o Kayah.

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 9

  piękny makijaż

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 9

  Co za kretyn pisze "matura" przez "ó"!? Ciebie z taką ortografią nikt by do matury nie dopuścił, a E.G. wytykasz brak wykształcenia?

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 9

  szczerze? dobrze powiedziała. Kayah bardzo mnie rozczarowała swoją osobą w Fabryce - widocznie "kobieta z klasą" to tylko wytwór dobrego PRu.

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 9

  ale ma ładny makijaz

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 8

  domek 11 chyba nie ma słuchu:( to kaja powinna czyscic butki edzi:)jezeli chodzi o głos i talent to kaja jest o pare półeczek nizej niz edytka:( kaja to wie:) a o edzi gwiazdeczki zle mówia ,bo jej głosu zazdroszcza:) mam nadzieje ,ze edyta sie z tego umie smiac:)))))a tak apropo wypowiedzi jednego z cyganów:) ty umiesz pisac ,to chyba mówia w klanie na ciebie profesor:) haha i nie zapominaj ,ze edytka to tez polka w połowie i ze wychowywała sie wsród polaków ,bo cyganie ja olali!!!!!!!dopiero sobie o niej przypomnieli jak polacy ja zauwazyli i zaczęła sie jej sława:) hahahahaha EDYTKO POZDRAWIAM!!! JESTES NAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 8

  edyta tak powiedziala poniewaz po swoim wystepie w fabryce gwiazd powiedziala ze laczy ja z uczestnikami magiczna nic a tede i kayah zaczeli sie naijac z tego
  jakby jej zazdroscili talentu bo edzia naprawde zaspiewala suuuuuper i kayah napewn o poczula ze duuuuuuuuuuzo jej brakuje wokalnie do edzi

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX