Kto w finale "Fabryki gwiazd"?

Gościem specjalnym półfinałowego odcinka będzie Kasia Kowalska!

 

Jeden uczestnik straci dzisiaj szansę na nagranie płyty z orkiestrą Adama Sztaby. Wszyscy finaliści pilnie przygotowują się do dzisiejszej gali. Spokojny o swój los może być z pewnością Roman Lasota, który pokonał w jednym z odcinków faworytkę programu Agatę Majcherek. Od tamtego czasu to on typowany jest na zwycięzcę show. Jeśli chodzi o dzisiejszy odcinek to stawiamy, że z programem pożegna się Piotr Dymała albo Marta Maćkowska, która ciągle płacze i wpada w jakieś dziwne stany depresyjne. A waszym zdaniem kto dziś straci swoją szansę?


Martyna:

 

 


Nick:

 

 


Roman:

 

 


Marta:

 

 


Piotr:

 

 


Kasia:

 

 

 

Kasia Kowalska po wydaniu płyty "Antepenultimate", wzięła się ostro za promocje albumu w mediach. Jak sprawdziliśmy na oficjalnej stronie Kasi, artystka na najbliższe miesiące nie zaplanowała żadnych koncertów, dlatego jedyną okazją do posłuchania jej nowych utworów, jest oglądanie programów z jej udziałem. Kasię tylko w tym tygodniu mogliście zobaczyć w polskiej "Vivie" oraz w programie "Dzień Dobry TVN". Już dzisiaj w trakcie półfinałowej gali programu "Fabryka Gwiazd" piosenkarka zaśpiewa dwa utwory ze swojej nowej płyty.


My prezentujemy Wam naszym zdaniem najlepsze utwory Kasi z "Antepenultimate":


Pętla:

 

 


Spowiedź:

 

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (55)
Kto w finale "Fabryki gwiazd"?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 10

  Czemu miałby odpaść Piotruś???? On jest super! Świetnie śpiewa i w ogóle... Ma duuuużo lepszy głos od Romka i to Piotrek wygra!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 20 razy 6

  Nie wiem jak wy, ale ja lubię oglądać Fabrykę Gwiazd. Lepsze to niż jakieś JOŚ czy TzG....... A dzisiaj odpadnie Kasia, bo nie ma osobowości i nie śpiewa rewelacyjnie ;d. Ona by już odpadłą w pierwszych odcinkach tylko że jury nie nominowało jej ;P. A ten program wygra Martyna lub Marta. Ja trzymam szczególnie trzymam kciuki za Martyna, bo śpiewa boskoc ;)

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 4

  Czy Kasia Kowalska była wstawiona?

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 4

  dziś żegnamy Kasię! lubię ją nawet, ale słuchać nie mam ochoty. ma przeciętnie brzmiący głos, śpiewa nosem i głośno łapie powietrze do mikrofonu. nie nie i jeszcze raz nie! poza tym co ona będzie śpiewać, jaki rodzaj muzyki ją interesuje? jakaś nieokreślona zupełnie jest :(

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 4

  odpadnie pewnie Kasia, choć wolałabym pożegnać Dymałę. on musi najpierw dorosnąć! straszny dzieciak z niego. jeśli nie daj Boże wygra, będziemy mieli drugą jajecznicę Ali Janosz, bo Piotrek nie potrafi przekazać śpiewem żadnych treści.

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 4

  Plotek, co ty tak faworyzujesz Romka? Z programu odpadnie Kaśka Muszyńska, jest nijaka i przeciętna, poza tym najsłabsza spośród reszty uczestników.

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 4

  heay, plotek wybrał dwa najlepsze utowry z płyty:) Spowiedź wymiata :) Kowalska rulez :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  Marta !!!
  niech wygra
  sms-ować !!!!!!!
  7371 Marta

 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 3

  Moimi faworytami są Nick, Marta i Martyna.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX