Edyta Zając chce mieć dziecko z Pazurą!

Od kilku miesięcy nie może zajść w ciążę...

 

Jak się okazuje problemy zawodowe to obecnie nie jedyne zmartwienie Edyty Zając. Dziewczyna Cezarego Pazury od sierpnia poddaje się terapii hormonalnej, ponieważ ma problemy z zajściem w ciążę. Całe szczęście w tych trudnych chwilkach dziewczyna ma wsparcie Czarka oraz jego najbliższych.


Na pewno pracują nad tym od paru miesięcy. Edyta regularnie chodzi też do lekarza, bo ma chyba pewne trudności z zajściem w ciążę - twierdzi informator "Faktu".


Dorota Chotecka, żona Radka Pazury jakiś czas temu miała podobny problem jak Edyta. Również poddała się kuracji hormonalne i teraz wychowuje roczne bliźnięta. Doroto rozumie Zając jak mało kto, dlatego chodzi z nią regularnie do lekarzy i wspiera psychicznie. Jak widać rodzina Czarka z czasem zaakceptowała młodą kochankę Pazury.


 

Więcej o:
Komentarze (37)
Edyta Zając chce mieć dziecko z Pazurą!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 15

  W tym wieku terapia hormonalna?... Przecież ona ma 20 lat! To najlepszy wiek na rodzenie dzieci. Niestety, wygląda mi na to, że los się na nich zemścił, a przynajmniej na Pazurze, który zmarnował młodość Weroniki, wkręcił ją w wychowywanie swojego dziecka, a teaz chce się rozmnażac z młodą laską. Przekombinował cwaniaczek.

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 14

  Do pana poniżej: wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że małżeństwo Weroniki i Cezarego było udane przez wiele lat. Każda para małżeńska przechodzi kryzysy - samo życie, ale jeśli ktoś trzeci się nie wp*eprzy to jest szansa z tego wyjść i żyć szczęśliwie dalej. Niestety, tu mąż poszedł na łatwiznę - i w przenośni i dosłownie, więc skończyło się jak się skończyło. Nic dziwnego, że ludzie nienawidzą jego obecnej partnerki, bo symbolizuje ona postawę "po trupach do celu". Chyba matka jej nie wychowywała na rozbijaczkę małżeństw?... I jeszcze: jak można być w wieku 20 lat tak okrutnie cynicznym?... Bo w jej miłość do Cezarego... Sorry, nigdy nie uwierzę.

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 12

  no to urodzi zające z pazurami...

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 9

  a cóż innego jej pozostalo???skoro to glupiutkie "jak kilo gwoździ" dziewczatko nie potrafi nic z życiu zrobić to może chociaż jakaś sesyjka z gołym brzuchem w brukowcu??? Moze jakis wywiadzik o urokach macierzynstwa? Przecież nie może przesiąść się z mercedesa do Warsa!

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 9

  Ta cała Zającówna wyglada mi na psycholke. Uczepila sie Czarka jak wariatka, a teraz dziecko hehe dobra jest

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 8

  Są siebie warci.

 • liu

  Oceniono 13 razy 7

  bez hormonów zaciąży np.z młodym konduktorem w Warsie,Czaruś chyba ma lewe,nieruchliwe plemniki.....

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 7

  czarek ma stare plemniki to on powinien sie poddac leczeniu - psychiatrycznemu tez

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 7

  Chotecka ma córkę a nie bliźnięta macie błędne info...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX