Violetta Villas prawie zemdlała na scenie!

Producenci "Jak oni śpiewają" przeżyli w sobotę chwile grozy...

 

Występy dwóch znanych osób, które miałby być największymi gwiazdami "Jak oni śpiewają" stanęły w sobotę pod wielkim znakiem zapytania. Producenci zupełnie nie spodziewali się, że Jerzy Urban na pół godziny przed programem odwoła swój występ. Stacja poradziła sobie z jego nieobecnością, ale nie dopuszczała do siebie myśli, że również Violetta Villas nie pojawi się na scenie. Artystka już w piątek czuła się bardzo słabo. To właśnie na dzień przed emisją show, miała odbyć się próba generalna Artura Chamskiego i Violetty Villas. Nic z tego nie wyszło, bo piosenkarka ze względu na swój kiepski stan zdrowia postanowiła zostać w hotelu.

 

Jak relacjonuje "Fakt" następnego dnia artystka była w studiu już o 13, ale podczas próby znów zaczął ją boleć żołądek i dlatego wróciła do hotelu. Kolejne próby znów zostały odwołane. Nie myliliśmy się w sobotę, gdy napisaliśmy, że Artur i Violetta nie mieli prawdopodobnie żadnej próby, bo śpiewali nierówno. Mimo złej kondycji fizycznej Villas nie zrezygnowała z występu w programie na żywo. Piosenkarka wzięła leki, a producenci postawili na scenie wielki fotel, by Villas nie musiała stać podczas występu.


Nie czuję się najlepiej. Jestem bardzo zmęczona i potrzebuję wielu witamin i glukozy, ale na pewno jeszcze dam lepszy występ niż dziś - powiedziała "Faktowi" Villas.

Proponujemy więcej wypoczynku, a mniej występów w telewizji. Pamiętamy wielkie lata świetności piosenkarki i lepiej, żeby w naszych głowach pozostały tylko te pozytywne wspomnienia.

Więcej o:
Komentarze (89)
Violetta Villas prawie zemdlała na scenie!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 31 razy 23

  biedna kobieta...
  widać, ża przeszła jakieś porażenie czy lekki paraliż...
  producenci i ta jej niby "opiekunka" powinni się wstydzić, że tak ją wykorzystują. dajcie jej wszyscy święty spokój. nigdy jej specjalnie nie lubiłam, te jej wokalizy wydawały mi się dość tandetne, ale krew mnie zalewa, jak widzę, że zbija się kasę i popularność na nazwisku osoby, która najwyraźniej ma poważne problemy zdrowotne i chyba nie do końca zdaje sobie sprawę z tego, co się dzieje wokół niej... odrobinę szacunku!

 • Gość: Gość

  Oceniono 37 razy 19

  Masz racje. To nie świadczy o Pani Violettcie tylko o Was!
  Wstyd by Wam było! Śmiaś się ze starszej, schorowanej kobiety. CZy nitk nie pamięta tego co było kiedyś? Dla mnie Pani Villas była, jest i będzie wielką gwiazdą. Ona nigdy nie przeminie! Chamy... wstyd by wam było!

 • Gość: Gość

  Oceniono 34 razy 18

  ..."trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym..."

 • Gość: Gość

  Oceniono 34 razy 16

  Violetta Villas była, jest i będzie wielką gwiazdą!!! Pani Violetta skończyła 70 lat. Ma problemy zdrowotne- wódka robi swoje. Gosposia ja upija, podaje leki- to chyba ma swoje skutki. Nie chce nikogo oskarzać, ale czyja to jest wina... Skłuciła ja z całą rodziną, z przyjaciółmi, ze znajomymi. Ona chce Panią Violette do grobu zapędzić!Jakim cudem uboga gosposia dorobiła mieszkania w Warszawie przy ulicy Bachmackiej, służbowego, przy ulicy Brackiej oraz domu w Złotokłosie?? Artystka jest bez kasy, okradają ją (moze gospodyni coś wie?).Dawniej Pani Elżbieta Budzyńska była oskarzona o kradzież.Budzyńska osobiście poznała gwiazdę na jednym z koncertów. Wzięła artystkę na litość, bo była bez grosza, bez wykształcenia. Villas przysposobiła ją więc do własnego gospodarstwa.
  Nie rozumiem jak mozna zerować na ludzkim nieszczęściu! Teraz kazdy ma się z niej śmieje, pokazuje palcami. Nie jest wam wstyd? Kobieta chce wydostać się na powierzchnię!Wiem, ze Jej się to uda i kiedyś cała prawda wyjdzie na jaw, wierze w to.

 • Gość: Gość

  Oceniono 25 razy 11

  Ja rozumiem, że tu się wyraża własne opinie, ale, doprawdy, nigdzie nie jest napisane, że ma to się odbywać w sposób chamski i pozbawiony podstawowych zasad kultury osobistej. Pani Violetta jest starszą, schorowaną osobą i określanie Jej mianem starej wariatki świadczy źle jedynie o was. Gó...arzeria.

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 9

  CO SIE CZEPIACIE!!!JAK BEDZIECIE MIEĆ TYLE LAT CO ONA TO ZOBACZYMY JAK CIE BEDZIECIE CZUĆ...WY KTÓRZY TU KOMENTUJECIE NIGDY NIE DOROBICIE SIE TAKIEJ SŁAWY JAK PANI VIOLETTA VILLAS:P

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 8

  Arturze Chamski jesteś cudowny!!!Nie mam słów żeby opisać Ciebie,masz prawdziwą klasę!Uwielbiamy cię!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 8

  starej odbilo ale ktory polski artysta spiewal z Sinatra poza nia? a ona z nim spiewala ............taka prawda

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 8

  to jest starsza osoba matole, a zreszta media ja zmeczyły, chcieli z niej wariata zrobic, zyła w stresie a to sie odbija na zdrowiu psychicznym jak i fizycznym.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX