Magda Cielecka już zdradza swojego nowego faceta?!

Dopiero co zaczęła pokazywać się z nim na salonach, a już przyprawia mu rogi?

 

Magda Cielecka wywołała sensacje gdy na środowym pokazie mody "Paprocki&Brzozowski" przyszła z Łukaszem Garlickim. Choć już od lipcowego festiwalu w Gdyni mówiło się o ich romansie, to dopiero w środę dziennikarze sfotografowali ich namiętny pocałunek. Magda u boku aktora z serialu "Brzydula" wyglądała na bardzo szczęśliwą. Następnego dnia okazało się, że aktorka lubi zmieniać facetów jak rękawiczki. W czwartek "SE" spotkał Cielecką na imprezie w towarzystwie innego, nieco starszego od niej mężczyzny. Para tak dobrze razem się bawiła, że po pokazie mody, udała się do warszawskiego klubu Zoo. Tam do białego rana balowali w rytm dyskotekowej muzyki. Co się dzieje z Magdą? "SE" spytało o zdanie specjalistę.


Takie skakanie z kwiatka na kwiatek występuje u kobiet przeżywających kryzys wieku średniego. Kobiety w takim stanie ducha pragną seksu z dużo młodszymi partnerami. Różnica wieku to ok. 3-8 lat. Ale szukają też wrażeń ze starszymi panami. Ze swoimi nowymi zdobyczami panie zaczynają coraz częściej chodzić do kina, teatrów, dyskotek. Jak za dawnych lat, kiedy były nastolatkami - zapewnia "SE" dr Stanisław Dulko.


Jaki kryzys wieku średniego? To już mając 35 lat nie można pójść na imprezę do klubu? Naszym zdaniem Magda jest po prostu atrakcyjną kobietą, za którą uganiają się mężczyźni i ona to wykorzystuje. Być może dowartościowuje się gdy jest adorowana, ale to już jej sprawa.

Więcej o:
Komentarze (20)
Magda Cielecka już zdradza swojego nowego faceta?!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 39 razy 25

  Eee tam... Wspólna zabawa z jakiś osobnikiem płci męskiej wcale nie oznacza, że pani Magda "przyprawia rogi" swojemu obecnemu partnerowi. Dobrze się bawili, aż tyle i tylko tyle. Czy musi to od razu oznaczać, że ze sobą sypiają? Co do urody M. Cieleckiej powiem tyle, że niektórym może się podobać, ale nie nazwałabym jej przesadnie piękną. Zadbana, przeciętna kobita. Miałam okazję oglądać ją u Kuby Wojewódzkiego i moim skromnym zdaniem nie wypadła zbyt dobrze. Wydała mi się troszkę zarozumiała i zbyt pewna swej nieprzeciętnej i "powalającej" mężczyzn na łopatki urody, w czym skutecznie utwierdzał ją Kubuś. Powracając do tematu: to wyłącznie sprawa pani Magdy, z kim i gdzie się spotyka, ale przytoczone tutaj argumenty mające na celu przekonać czytających, że "przyprawia komuś rogi" są wyjątkowo słabe ;P To już nie można się pobawić w towarzystwie faceta, który nie jest jednocześnie życiowym partnerem?

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 3

  To już nie można z kolesiem wyjść na imprezę? Zaraz afera - to chore. Nie mówiąc już o tym, że wszyscy robią to samo, nie tylko tzw gwiazdy

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  ulala z Cielecką to chyba żart!

 • milena777

  Oceniono 1 raz 1

  lukasz-niezly. Szkoda ze nie jestem starsza

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Ślicznie wygląda.

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Znowu głupia opinia Super Expresuu.

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 1

  no i dobrze,kobieta powinna uszczesliwiac wielu,a nie nieuszczesliwiac jednego!!!

 • mr_erekcja

  Oceniono 16 razy 0

  pierniczycie że brzydka bo serdelkowa Andrzejewicz przesloniła wam oczy.
  Magda coś w sobie ma, szkoda że nie mojego...

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy -1

  jestescie frustratami, lacznie z plotkiem. Cielecka to klasa sama w sobie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX