Bartek Kasprzykowski już po rozwodzie!

Bartek Kasprzykowski

Bartek Kasprzykowski (kapif)

Teraz czas na Tamarę Arciuch.

 

Plotek jeszcze do dzisiaj pamięta jak na początku telewizyjnej kariery Bartek Kasprzykowski z czułością opowiadał o swojej żonie i ich cudownym małżeństwie. Posukcesie serialu "Magda M.", życie aktora zupełnie się zmieniło. Bartek coraz rzadziej bywał w domu, bo większość czasu spędzał na planie filmowym albo w towarzystwie pięknych kobiet. Aktor często był widywany na spotkaniach z Tamarą Arciuch, co spowodowało lawinę plotek. Kasprzykowski zasiadał na publiczności "Tańca z gwiazdami", by wspierać ukochaną, a gazety donosiły o ich romansie.

 

 

Plotki nie przeszły bez echa. Żona Bartka wystąpiła o rozwód, a mąż Tamary odszedł od aktorki. Arciuch i jej mąż są obecnie w separacji. Tamara czeka z pewnością na rozwód, ponieważ jej kochanek rozstał się już z żoną na dobre. Jak podaje "Twoje Imperium" 10 października w Krakowie zakończyło się małżeństwo Kasprzykowskiego.

To dla niej przykra sprawa. Z Bartkiem znali się od czasów szkoły podstawowej w Szczecinie. Byli dobrymi kumplami, a potem wydawało się, że są także idealnym małżeństwem - mówi znajoma byłej żony aktora.

Dwa małżeństwa rozbite przez jeden serial. Jaki? "Halo Hans". To właśnie na planie tej produkcji Tamara i Bartek poznali się.

Zobacz najnowsze wideo

Komentarze (6)
Bartek Kasprzykowski już po rozwodzie!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 6

  ostatnio był u mnie w Mc Donald's wygladal na przygnebionego. ale sympatyczny gosc

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  skoro im tak dobrze to po co się męczyć w innych związkach

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  Ja mam sprawe rozwodową w piątek. Mój mąż twierdzi że małżeństwo mu nie odpowiada. Nic na siłę. dobrze że kościelnego nie mieliśmy.

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  No a w Teraz albo Nigdy grają kochanków...cóż za niezwykły zbieg okoliczności...

 • liu

  Oceniono 1 raz 1

  mam to w żopu...

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  Ja tam nie widziałam, żeby gazety się rozpisywały o Kasprzykowskim i jakimś jego romansie. I zawsze jest jakaś "znajoma", która lubi poplotkować...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane