Joanna Liszowska w końcu szczęśliwie zakochana!

Pocałunek w lesie tylko potwierdził podejrzenia dziennikarzy.

 

Joanna Liszowska nie ma szczęścia w miłości. Robert Rozmus zaraz po rozstaniu z nią, spotkał kobietę, której kilka miesięcy później się oświadczył. Teraz jest jego żoną. Jej kolejny partner Tadeusz Głażewski, kilka dni po tym jak Joanna od niego odeszła, przyszedł na imprezę, na której była też aktorka ze swoją nową dziewczyną! Z Tadeusza to było generalnie niezłe ziółko. Joanna planowała z nim ślub, ale zdanie zmieniła gdy dowiedziała się o zdradzie. Po rozstaniu z Tadeuszem, Joanna długo leczyła rany.

 

Wszystko wskazuje jednak na to, że życie prywatne Liszowskiej zaczyna się powoli układać. Ostatnio "Fakt" spotkał ją w Lesie Kabackim w towarzystwie pewnego tajemniczego mężczyzny. Para była roześmiana i wyglądała na szczęśliwą. Przyjaciele? Raczej kochankowie. Nie zważając na spojrzenia innych w pewnym momencie para zaczęła się namiętnie całować oraz obściskiwać. Oby tym razem "Liszy" się udało.

 

 

Więcej o:
Komentarze (14)
Joanna Liszowska w końcu szczęśliwie zakochana!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 9

  "..kilka dni po tym jak Joanna od niego odeszła, przyszedł na imprezę, na której była też aktorka ze swoją nową dziewczyną!" nauczcie się pisać bo troche mi zajęło nim pojęłam kto miał tę nową dziewczynę..

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 5

  "...kilka dni po tym jak Joanna od niego odeszła, przyszedł na imprezę, na której była też aktorka ze swoją nową dziewczyną" - Ja nie wiem czy jest sens komentować wasz poziom wogle...

 • darusiaa

  Oceniono 5 razy 3

  Gratuluje i życzę powodzenia w życiu prywatnym i zawodowym...:)

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  nie, nie interesuje mnie jak wysokie mam IQ! dramat z tym kto to ciagle pisze!!!grrrr

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  oBy, oBy!!!Uwielbiam Joasię ;] :* Życzę szczęścia i powodzenia xD :p =) ^^

 • maalami97

  Oceniono 3 razy 1

  No zgadzam się, niech korzysta z życia! Niech jej śię wiedzie jak najlepiej!

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  no i wszystkiego najlepszego, oby był lepszy od poprzedniego i jeszcze wcześniejszego, bo coś Asia nie ma szczęścia do facetów.

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  ten jest fajniejszy Joasiu -USMIECHA sie ,a ty jestes fajna

 • Gość: Gość

  0

  Plotku ale piszesz"...kilka dni po tym jak od niego odeszla,przyzedl na impreze,na której byla tez aktorka ze swoja nowa dziewczyna..?!!!"To co ona lesbijka?! Pisz staranniej bojuz nie raz zauwazylam bledy!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX