Agata Kulesza jest lepsza od Marty Żmudy-Trzebiatowskiej!

Agata i Stefano zrobili milowy krok w kierunku "Kryształowej Kuli".

 

Przełom w "Tańcu z gwiazdami"! Marta Żmuda-Trzebiatowska musiała przełknąć dziś gorycz porażki i pogratulować Agacie Kuleszy zajęcia pierwszego miejsca w ósmym odcinku "Tańca z gwiazdami". Obie Panie zajęły pierwsze miejsce w głosowaniu jurorów, ale to taniec Agaty zrobił na widzach większe wrażenie. Kulesza prezentuje się znakomicie, jest radosna, naturalna i ma przystojnego partnera. Marcie brakuje spontaniczności i naturalności. Mamy wrażenie, że każdy jej krok jest przemyślany.

 

Alan Andersz przyznał wreszcie, że tańczy od 10 roku życia, a jego partnerka dodała iż wcale mu to nie pomaga w programie, a wręcz przeszkadza! Od kiedy to taniec przeszkadza w tańcu? Co prawda taniec w formacji, to nie to samo co towarzyski, ale jednak nadal to taniec, treningi, próby i kroki. Alan zatańczył dziś świetne pasodoble i dostał same 10-tki. Najgorzej oceniony przez jury został Oleg Sawkin. Aktora uratowali jednak widzowie ( zapewne ta żeńska część publiczności), którzy wysłali na niego mnóstwo SMS-ów. Z programem pożegnał się Krzysztof Włodarczyk.

Więcej o:
Komentarze (74)
Agata Kulesza jest lepsza od Marty Żmudy-Trzebiatowskiej!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 20 razy 8

  Żmuda jest jeszcze bardziej sztywna i bez wyrazu niż ta co wygrała ostatnio nie wiem jak jej tam - też ruda. Urodę ma sympatycznej dziewczyny a tu zachowuje się jakby w głowie miała tylko jedną kulkę, nic nie myśli, cały czas ten sam wyraz twarzy. Przyklejony sztuczny półuśmiech. Ja też uważam, że ona straci na popularności po TzG.

 • Gość: Gość

  Oceniono 22 razy 8

  Super! Nareszcie! Agata i Stefano są super a Marta przereklamowana.

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 7

  uwielbiam Agate od samego początku!!!!
  zawsze była moją faworytką!!
  widze ze wyslane smsy sie przydały:))
  Agata i Stef:****

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 6

  Agatka the best!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 6

  Pewnie że Agata jest lepsza.Miła ,wesoła i spontaniczna.Czego nie można powiedziec o spiętej sztucznej Żmudzie.Agata do przodu!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 6

  no wreszcie zaczynacie normalnie patrzeć i mowić.W pierwszym odcinku p.Tyszkiewicz powiedziała że Żmuda wygra i tak poszło.Dlaczego Żmuda?Czyżby wiedziała że ćwiczy już parę lat i musi być dobra?Fajnie,że inni dobrze tańczą i niesympatyczni "Królowie" muszą się z tym pogodzić.

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 6

  Mam nadzieje, ze widzowie wreszcie przejrza na oczy. Od poczatku uwazalam, ze Agata Kulesza jest najfajniejsza uczestniczka tej edycji. Temperamentna, spontanicznz, zywiolowa, poprosta NATURALNA, a nie to co ta sztuczna lalka prowincjonalna, tresowana przez tego chlopka-karierowicza.

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 6

  Też mi się wydaje, że Marcie ten udział w TzG nie był potrzebny, bardziej pewnie jej Królowi, ja i tak najbardziej lubię Alana, wesoły, wyluzowany, wyraźnie bawi się w programie, oby jak najdłużej:)

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 6

  Z odcinka na odcinek coraz mniej lubię Martę... Nie wiem w sumie czemu, mam wrażenie, że strasznie tam udaje. I fajnie, że Agata wyprzedziła Martę, już się bałam, że zwycięstwo żmudy jest przesądzone, a tak to szykuje się jakąs walka:D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX