Frytka - od zera do miliardera?!

Już wkrótce Agnieszka może być jedną z najbogatszych Polek!

 

O co chodzi? Nie wszyscy wiedzą o tym, że Agnieszka Frykowska jest wnuczką Wojciecha Frykowskiego, który 40 lat temu padł ofiarą zbrodni, która miała miejsce w domu reżysera Romana Polańskiego! Całe zdarzenie miało miejsce w Beverly Hills. Do domu reżysera wtargnął Charles Manson razem ze swoją bandą. Tego wieczoru oprócz dziadka Frytki zginęły też trzy inne osoby. Manson został za te zbrodnie skazany na dożywocie. Podczas gdy on odsiadywał wyrok, jego piosenkami inspirowali się inni znani artyści tacy jak Ozzy Osbourne, Guns N' Roses czy Marilyn Manson.

Żaden z amerykańskich więźniów nie może czerpać zysków ze swych czynów. Wszystkie pieniądze należą się więc spadkobiercom ofiar ich zbrodni - mówi "Faktowi" amerykanista prof. Zbigniew Lewicki.

Pieniądze, które różni artyści otrzymywali za single czy płyty oparte na kompozycjach Mansona należą się po części Frytce. Agnieszka jest oczywiście zadowolona z takiego obrotu spraw, ale zdaje sobie sprawę z tego, że to dopiero początek batalii o spadek. Adwokaci Frytki są już w Ameryce i będą ubiegali się o pieniądze, które właściwie jej się należą. Według Lewickiego nie będzie to łatwe, bo prawo spadkowe w USA jest bardzo skomplikowane. Nie mniej jednak życzymy Agnieszce powodzenia.

Więcej o:
Komentarze (62)
Frytka - od zera do miliardera?!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 9

  To się nazywa mieć więcej szczęścia niż rozumu.

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 8

  głupi ma zawsze szczęście ;/

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 8

  No nie, nie pisali o niej długo, to chociaż o niej zapomniałem. Dziś miałem dobry dzień, to oni mi go popsuli tą notą.

 • marysia1976

  Oceniono 9 razy 7

  Poprawiła swoje ciało tak, by jej się podobało, nie tylko jej samej :) gdybym miała tyle odwagi co ona sama tak bym zrobiła. Podziwiam!

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 7

  głupi ma zawsze szczescie, nic dodac nic ujac :))

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 7

  GŁUPI TO MA ZAWSZE SZCZĘŚCIE!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 6

  Niech sobie odzyska te pieniądze.Jeżeli się jej należą?Co to nas obchodzi.Niech tylko zniknie z telewizji bo tak naprawdę nie wiadomo z jakiego powodu tam się znalazła i robi za gwiazdę? Czy to też należy się jej w spadku po zamordowanym dziadku?

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 5

  to po frykowskim tylko ona zostala do michy?

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 5

  a już myślałam , że wychodzi za mąż za jakiegoś bogatego dziadka ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX