Nikt nie lubi faceta Marty Żmudy-Trzebiatowskiej?! Zdjęcia!

Adam dostał pracę, ale stracił sympatię kolegów z branży.

 

Z sondy, którą opublikowaliśmy przed rozpoczęciem programu "Taniec z gwiazdami", wyraźnie wynikało, że Marta jest absolutną faworytką do wygranej. Szansę aktorki z każdym odcinkiem rosną coraz bardziej, ponieważ aktorka wyśmienicie radzi sobie na parkiecie "Tańca z gwiazdami". Marta ma przewagę nad innymi uczestnikami, ponieważ dla niej próby, nie kończą się po wyjściu z sali treningowej.

 

marta

 

marta

 

Żmuda-Trzebiatowska ma swojego partnera na wyłączność, wiec może ćwiczyć nawet w domu. Aktorka jest związana z Adamem Królem od kilku lat, ale twierdzi, że jej ukochany wcześniej nie udzielał jej żadnych lekcji tańca.

 

Byłam onieśmielona wielkim mistrzem. Był czas, że w ogóle nie wychodziłam na parkiet mimo, że lubię tańczyć, bo się wstydziłam - mówi "SE" aktorka.

 

marta

 

Wbrew temu co piszą gazety Marta nie kazała TVN-owi zatrudnić jej narzeczonego. Ponoć to sama stacja wyszła z inicjatywą ściągnięcia tancerza do programu. Sam Piotr Galiński nie ukrywał radości z powodu obecności Adama. Jak twierdzi "SE" Król nie jest lubiany przez pozostałych tancerzy. Cóż, w końcu żaden z nich nie może pochwalić się takimi tytułami jak Adam. Do tego tancerz ma jeszcze piękną dziewczynę, która prawdopodobnie zgarnie Kryształową Kulę. Jest czego zazdrościć.

 

marta

 

Więcej o:
Komentarze (65)
Nikt nie lubi faceta Marty Żmudy-Trzebiatowskiej?! Zdjęcia!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 56 razy 50

  ale bym cipe lizał

 • Gość: Gość

  Oceniono 27 razy 15

  Jak to NIKT nie lubi?! Marta go lubi.

 • Gość: Gość

  Oceniono 47 razy 13

  jak zwykle zazdrość ludzi. Marta jest piękna i super tańczy i możecie dawać minusiki mojej wypowiedzi a i tak wiadomo ze to z zazdrosci

 • Gość: Gość

  Oceniono 20 razy 10

  teraz piszecie że Marta Żmuda-Trzebiatowska nie kazała TVN-owi zatrudnić swojego narzeczonego do TzG,a jeszcze przed rozpoczęciem tej edycji Żmuda mówiła że nie wystąpi w programie jeśli TVN nie zaprosi Adama Króla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 41 razy 9

  Nikt nie lubi faceta Marty Żmudy-Trzebiatowskiej! Nawet ona sama za nim nie przepada.

 • sugar

  Oceniono 7 razy 7

  Bardzo ją lubie i fajnie jak wygra ten program. A Ci co piszą "chodząca anoreksja.." zazdrosć!!!!!!!!!!!!!!!! Nic więcej jak tylko zazdrość. Jest ładna i ładnie taczy i to wam się nie podoba :) Gdybyście tak dużo trenowali tak ona też byście tak dobrze wyglądali ;]]]

 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 7

  Weście się od niej odczepcie ona jest fajna a że nie ma piersi to nie świadczy o tym, ze jest głupia;/;/;;/
  ZAŁOŚNI JESTEŚCIE LUDZIE!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 39 razy 5

  TVN zmanipuluje tak żeby wygrała Marta bo przecież występuje w serialu który nadaje ta stacja. Gdyby ten serial leciał w TVP to nie zatrudniliby jej narzeczonego jako tancerza bo za dobrze by ją przygotował.

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 5

  bez przesady to ze ma zawodowca i do tego partnera zyciowego to nie oznacza ze powinna wygrac jak to niektorzy pisza i uwazaja i głosno trabią!!!!!bez przesady oni wszyscy ładnie tancza i nie rozumiem czemu faworyzowac z gory tą pare a nie inna...traktujcie wszystkich na rowni a nie stawiajcie juz od pierwszego odcinka na piedestadzie i nie narzucajcie zeby akurat na ta pare głosowac...ten kto czyta miedzy wierszami to wie o co chodzi...pozdrawiam

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX