Prokop zarabia 190 tys. na miesiąc?!

TVN rozpieszcza swoje gwiazdy! Zobacz, którzy prezenterzy zarabiają najwięcej.

 

Ich nie dotyczy najniższa średnia krajowa. Oni zbijają kokosy na programach, które prowadzą oraz chałturach. "Super Express" opublikował ranking najlepiej zarabiających prezenterów telewizyjnych.

 

Na szczycie listy znajduje się Marcin Prokop. Jak wyliczył dziennik, prezenter miesięcznie może zarabiać aż do 190 tys. złotych! Za prowadzenie programu "Dzień Dobry TVN" Prokop otrzymuje miesięcznie aż 50 tys. zł., do tego dochodzi wynagrodzenie za przedstawianie uczestników "Mam talent" - 30 tys. zł. oraz program "Motoring" na TVN Turbo - 10 tys. Za każdą chałturkę Prokop bierze ok 20 tys. i to on dyktuje warunki, bo to on jest gwiazdą.

 

Kolejnymi za Prokopem prezenterami są Kuba Wojewódzki - 160 tys., Krzysztof Ibisz - 140 tys. oraz Kinga Rusin - 120 tys.

 

Po prostu żyć nie umierać!

 

Chcesz być dobrze zorientowany w polskim showbiznesie? Możesz codziennie dostawać maile z ciekawymi newsami, zdjęciami i materiałami wideo KLIKNIJ TUTAJ

 

 

Więcej o:
Komentarze (59)
Prokop zarabia 190 tys. na miesiąc?!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 105 razy 71

  Ten spamer OD IQ nazywa się Krzysztof Czarny, jego mail to czk@vp.pl, zas komórka to 504279264 Możecie mu teraz napisac / powiedziec co o nim myslicie ;). Pełne dane ze strony who.is: Name: Krzysztof Czarny Organization: N/A (csid7707336) Address 1: Skomielna Biala 515 City: Skomielna Biala Zip: 32-434 Country: PL Phone: +48.504279264 Email: czk@vp.pl

 • Gość: Gość

  Oceniono 63 razy 53

  Super! A PO zmniesza im wlasnie podatki z 40 do 32 % a obiecuje liniowy 15%.
  Tymczasem a biedacy wegetujacy za 800 PLN na miesiac ogladaja TV i glosuja na tych co ich skubia... Oto Polska wlasnie :-(

 • Gość: Gość

  Oceniono 68 razy 48

  Okradł kogoś? Zabił? Sprzeniewierzył? Nie. To niech mu płacą, ile chcą. A on niech pomnaża majątek, na zdrowie.

 • Gość: Gość

  Oceniono 27 razy 9

  to ich sprawa ile zarabiają

 • ulka63

  Oceniono 18 razy 8

  Jestem za tym byśmy wszyscy godnie i dobrze zarabiali ,tyko dlaczego osoby "medialne" ,dziennikarze ,aktorzy piosenkarze są traktowani jak ludzie lepszego gatunku?
  Mój mąż pracuje jako strażak- ratownik obecnie z 30 letnim stażem i otrzymuje miesięcznie wynagrodzenie netto 1600zł.
  A przecież jest to bardzo specyficzna praca , często niebezpieczna, ale jaka potrzebna. Ludzie często narażają swoje życie i zdrowie , a ich pracę ocenia się tak jak ludzi " gorszego gatunku".

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 8

  a wy wierzycie w to co pisze "Super Express"?! Wiarygodniejszy byłby dokument z księgowości. Jednak mam na tyle dość rozumu i szacunku,by o niego nie pytać.

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 6

  Prokop ma podobno bardzo wielkiego ptaka.

 • Gość: Gość

  Oceniono 25 razy 5

  Komu to przeszkadza? To prywatna tv - może płacić ile chce!

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  Prywatna telewizja , niech płaci byle nie z pieniędzy budżetowych

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX