Rusin: Pola poszła w tatę, a Iga we mnie!

Jakie więc są córki Rusin? Prezenterka w końcu o nich opowiada...

 

Kinga Rusin bardzo strzeże swojej prywatności. W wywiadzie dla "Vivy" przyznała, że jest zakochana, ale nie chciała zdradzić w kim. Kinga nie chce po prostu zapeszać. Dziennikarka równie rzadko jak o swoich sprawach sercowych, mówi też o córkach. W wywiadzie dla "SE" zrobiła wyjątek i zdradziła w kogo wdały się jej pociechy.

 

Starsza córka, Pola, ma niesamowite zdolności i byłaby z niej doskonała dziennikarka. Dziennikarka polityczna. Czasami jestem w szoku, gdy jej słucham. Jest spostrzegawcza i mądra. Myślę, że gdyby poszła w ślady taty (Tomasza Lisa - red.), mogłaby zrobić karierę. I to nie tylko w Polsce. Iga pisze wiersze. Ma zwyczaj zostawiania mi kartek z wierszami na poduszce. Kiedy jeszcze nie potrafiła pisać, nagrywała swoje opowieści na dyktafon. To było niesamowicie urocze. Zaczęłam nawet kupować jej tomiki z poezją Leśmiana, Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej i księdza Twardowskiego. Pola twierdzi, że to bzdety, a młodsza ma łzy w oczach, gdy razem czytamy te wiersze. Przeżywa je i mówi, że są niesamowite - mówi "SE" Kinga.

 

Od połowy września Kinga Rusin prowadzi program "Dzień dobry TVN" razem z Bartoszem Węglarczykiem. Dziennikarska twierdzi, że darzy Bartka wielkim szacunkiem i świetnie jej się z nim pracuje. Kinga otwarcie stwierdziła, że tworzą "fajny duet"! Zgadzacie się z tym?

Więcej o:
Komentarze (23)
Rusin: Pola poszła w tatę, a Iga we mnie!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 25 razy 17

  Taaa... Leśmian, Pawlikowska - Jasnorzewska, Twardowski... a ile z tego kumają?

 • Gość: Gość

  Oceniono 26 razy 16

  Fajne ma te córeczki. Ja też mam fajną córeczkę. Wszystkie powinnyśmy rodzić po conamniej jednej córeczce, bo kobitki to fajny naród. W przeciwieństwie do tego podgatunku zwanego mężczyznami.

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 8

  Niech nie przesadzają z tymi zdolnościam córek, synów. Żałosne to jak czytam. Od kołyski wiedzą już co bedą robić. To panów, pań chore ambicje by byli już kimś. Nie przesadzajcie z tym.

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 7

  "...mogłaby zrobić karierę. I to nie tylko w Polsce..." Wybitnie zdolne były pewnie już w pieluchach. Srały pewnie kolorami tęczy. Wywieź je Rusionowa już teraz za granicę, bo tych młodych i starych "gwiazd" ci u nas dostatek. I wszystkie się pchają żeby "ciężko" zarabiać na chleb. Rzygać się chce. Od maleńkości wmawiają gó...arzom, że są nadzwyczajni i świat się bez nich nijak obyć nie może. Rzygać się chce.

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 7

  ona czyta z dzieckiem poezje Leśmiana. To brawo! Ciekawa jestem czy ona i jej dziecko kumają jego trudne neologizmy czy czytają jego erotyki. Boże, chciała powiedzieć coś mądrego i nie wyszło. Tak to jest, jak chodziło się na wagary zamiast na polski.

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 6

  Rusin sttrzeżąca prywatności. Czegoś tak głupiego w życiu nie przeczytałam.

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 6

  Bartek mdły i bez wyrazy, nudy na pudy....

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 6

  chyba jej wino nie smakowalo

 • liu

  Oceniono 16 razy 6

  Ha,ha,ha ale zgotowała mnie ta fotka.Wygląda jak kot srający na pustyni albo jakby miała za chwilę strzelić pawia-drink fuj......Co do duetu,to nie jest duet bo ona prowadzi monologi,nie dopuszcza facia do głosu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX