Plotek.pl

Mucha chce odzyskać Wojewódzkiego!

01.10.2008 12:30
A A A Drukuj
Super Express/01.10.2008 Super Express/01.10.2008

 

Ania Mucha około roku temu postanowiła wylecieć do Stanów i tam rozpocząć naukę aktorstwa w szkole Lee Strasberga. W Polsce zostawiła Kubę Wojewódzkiego, a więzi, które ich łączyły zaczęły słabnąć. To był koniec ich związku.

 

Dziś Ania Mucha wróciła do Polski i wydaje się, że żałuje tego, że niedawno zostawiła swojego ukochanego. Najwyraźniej stara się to naprawić. "Super Express" przyłapał parę na romantycznej kolacji w jednej z warszawskich restauracji. Ania kokietowała i zagadywała Kubę. On jednak wydawał się być niewzruszony i zajmował się głównie jedzeniem. Spotkanie zakończyło się przyzwoicie. Kuba odwiózł Anię do domu i pożegnał się z nią pod klatką, po czym wrócił do swojego apartamentu.

 

Mucha widocznie stara się odzyskać względy ukochanego, które jakiś czas temu poświęciła na rzecz wyjazdu do Nowego Jorku. Ciekawe tylko, co na to Kuba? Został porzucony i być może jego duma nie pozwala mu znów ulec urokowi Ani. A może chce ją tylko przetrzymać?

 

Lubisz wiedzieć, co słychać w świecie gwiazd? Możesz codziennie dostawać maile od Plotka z gorącymi newsami i ekskluzywnymi materiałami KLIKNIJ TUTAJ

 

 

Zobacz więcej na temat:

  • Ocena:

    • słabe
    • nic specjalnego
    • dobre
    • bardzo dobre
    • znakomite

    0 głosów

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (34)

  • kretynofil

    Oceniono 14 razy 0

    Nazywam sie kretynofil. Zaraz ide do szkoly. Ale jak wroce, to zaczne pisac o nieruchomosciach, jaki jestem madry. I to ze mieszkam w Belgii i zarabiam duzo pieniazkow. Lubie jak mi ludzie zazdroszcza.

  • avatar

    Gość: Gość

    Oceniono 10 razy -6

    Muchę to trzeba łapką. Brzęczące ścier..

  • avatar

    Gość: Gość

    Oceniono 18 razy 2

    nie wiecie ze....Mucha to natretne stworzonko?!jak sie ja odgania,powraca jak bumerang?!

  • avatar

    Gość: Gość

    Oceniono 26 razy -10

    w kazdej kobiecie k***y 2/3

  • avatar

    Gość: Gość

    Oceniono 9 razy -3

    No bo Ania po prostu NIE SIEDZI W DOMU:) Ha!

  • avatar

    Gość: Gość

    Oceniono 28 razy -10

    muchy ciagna do g...a

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX