Zakościelny wyjeżdża do USA!

Do szkoły, nie do Izy Miko.

Maciej Zakościelny przez dwa lata związku z Izą Miko miał okazję z bliska przyjrzeć się Hollywood. Iza zabierała go na różne prestiżowe imprezy oraz premiery filmowe. Maciek poczuł się jak prawdziwy gwiazdor. Zakościelny zamarzył o prawdziwej międzynarodowej karierze i postanowił zainwestować w swój warsztat aktorski. Maciek zapisał się niedawno do szkoły Lee Strasberga. Tę samą szkołę ukończyła Anna Mucha. Maciek w przeciwieństwie do Muchy ma już dyplom aktorski, więc raczej bez problemów zda egzaminy.

 

Trzeba jednak przyznać, że jego decyzja jest zaskakująca. W końcu jednym z powodów rozstania Izy i Maćka była właśnie odległość. Ponoć Zakościelny nie chciał zakończyć kariery w Polsce i wyprowadzić się do USA do Izy. Po zerwaniu z Miko zaraz poleciał za ocean zdawać egzaminy do szkoły aktorskiej. Czy Iza pomoże mu wkręcić się do Hollywood? W końcu dyplom tej szkoły nie gwarantuje kariery w USA. Mamy tylko nadzieje, że Maciek nie pójdzie w ślady Anny Muchy i nie wystąpi w "Jak oni śpiewają".

Więcej o:
Komentarze (17)
Zakościelny wyjeżdża do USA!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  Śnił mi się dzisiaj!Łaaaaaaaaaaaa!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  on mysli ze jest przystojniaczkiem [...]i jeszcze dla kariery pozwalaja sobie zrobic loda przez grubego produceta/rezysera, Zakoscielny musi pójsc do lózka z kilkoma facetami z branzy, bo inaczej wróci szybciej niz pojechal' to musial pisac jakis glupek bez szkoly sluchaj za ta wypowiedz nikt ci do tylka nie bedzie wjezdzal mydlem wiec sie lepiej nie udzielaj!! MACIEK THE BEST =*

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Trzymam kciuki. Jeśli ma taką możliwość, to niech jedzie i się uczy. To mu wyjdzie tylko na dobre. Może któregoś dnia, zagra taką rolę, że zatka buzie wszystkim podłym zazdrośnikom. Maciek, pozdrawiam!

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  Hoho. Fajnie, że wyjeżdża do USA zebrać noew doświadczenia, zamiast siedzieć w domu. NIE SIEDŹ W DOMU!

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 2

  a niech jedzie!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Maciek nigdzie je wyjeżdża. Macie złe informacje.

 • Gość: Gość

  0

  Maciek nie chałturz błagam..

 • Gość: Gość

  0

  szerokiej drogi!

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 0

  i niech tam zostanie na wieki wiekow-amen!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX